Описание разделов Google Мой Бизнес

11.04.2020

Автор: Mappers

Головна

 Містить коротку інформацію про ваш бізнес і посилання на такі доступні опції, як додавання записів в стрічку новин, знайомство з останніми фотографіями клієнтів та постами конкурентів. Містить коротке посилання на вашу компанію в форматі g.page.

Записи\публікації

Розділ, в якому можна опублікувати новину, акцію або унікальну пропозицію і фотографію до неї. Можливий перегляд попередніх записів.

Інформація/Відомості

Основна інформація про ваш бізнес: графік роботи, адреса, телефон, веб-сайт. Можна змінити будь-яку інформацію про вас, в тому числі і місце розташування.

Статистика

Розділ говорить сам за себе, це статистика пошуку у вашій сфері, ваше місце в пошуку, статистика дзвінків, перегляду сторінок та прокладання  маршруту для навігатора до вашої точки на карті. Можливий перегляд за місяць і за квартал.

Відгуки

Відгуки гостей про ваш бізнес, на які ви можете відповісти. У мобільній версії додатку Google Мій Бізнес можна включити опцію швидкої відповіді на запитання клієнтів. Але будьте уважні, якщо систематично ігнорувати повідомлення, ця опція може бути заблокована. Рекомендований час відповіді 24 години.

Фотографії

Цей розділ містить фото про ваш бізнес. Можна додавати і видаляти фотографії, опубліковані вами, або подавати заявки на зняття з публікації фотографій, які не відповідають місцю або вашим вимогам. Нещодавно з'явилася можливість публікувати панорамні знімки 360 та відео сюжети.

Веб-сайт

Розділ, в якому можна створити власний невеликий веб-сайт (бізнес сторінку Google). Функціонал сторінки дуже обмежений, але сервіс дає можливість компаніям без сайту мати хоч щось.

Користувачі

Розділ, в якому можна додати або видалити адміністратора, менеджера або змінити власника точки на карті.

Створити оголошення

Розділ, в якому можна створити і налаштувати платні оголошення Google на карті. Завдяки таким оголошенням у вас з'являється можливість завжди займати верхні позиції в пошуку по карті.

Отримати спеціальний аккаунт Gmail

Дає можливість налаштувати спеціальну корпоративну пошту компанії та керувати поштовими скриньками своїх співробітників.

Додати філію/адресу

Розділ, в якому можна додати філію вашої компанії.

Управління адресами

Розділ, який дозволяє переключатися між точками на карті, якщо у вашої компанії є декілька філій.

Пов'язані акаунти

Дозволяє зв'язати акаунт Google My Business з акаунтами сервісів Adwords (Google Реклама) і Merchant Center.

Налаштування

Можна змінити налаштування повідомлень, мовні параметри, а також  адресу пошти, на яку зареєстрований акаунт.

Читайте также

Что делать, если данные о моей компании уже кто-то подтвердил

07.04.2020

Автор: Mappers

При первом входе в Google мой бизнес, может оказаться, что вашу компанию уже зарегистрировал другой пользователь, что же делать в этой ситуации?

Оптимизация Google Мой Бизнес

24.12.2019

Автор: Mappers

Краткое руководство для тех кто желает оптимизировать работу сервиса Мой Бизнес (Карты Google). Советы и пояснения правил работы с сервисом Google Мой Бизнес

Как создать страницу компании в Google?

04.07.2019

Автор: Mappers

Хотите быть уверенным в том, что в Google отображается верная информация о вашей организации?

— Тогда создайте карточку своей компании в бесплатном сервисе Google Мой Бизнес