Який сайт потрібен для бізнесу?

03.01.2022

Автор: Mappers

У статті я спробую легкою мовою розповісти вам про базові принципи вибору веб-сайту. Про те, який шлях вибрати підходить саме вам.

Посібник: Технологія мотивації і соціальних рекомендацій

27.10.2021

Автор: Mappers

Кожен клієнт є розповсюджувачем інформації про ваші товари, послуги,  це сприяє залученню нових клієнтів та процвітанню вашого бізнесу.  Правильна мотивація людини в цьому процесі - ключовий чинник. З цією метою був розроблений спеціальний інструмент по роботі з клієнтами - мотиватор.

Робота з відгуками в Google Мій Бізнес (Карти Google)

27.10.2021

Автор: Mappers

Из отзывов вы можете узнать, что думают о вашей компании, а отвечая на них, вы можете завоевать доверие своей аудитории. Ваш ответ появится непосредственно под отзывом клиента в Google Поиске и на Картах с пометкой «Ответ владельца». Пользователи Google увидят и отзыв, и ваш ответ.

Як створити сторінку компанії в Google?

27.10.2021

Автор: Mappers

Хочете бути впевненим, що в Google відображається правильна інформація про вашу організацію?

— Тоді створіть картку своєї компанії у безкоштовному сервісі Google Мій Бізнес

Інструкція: Технологія Просування на Карті Google

27.10.2021

Автор: Mappers

Давайте разом спробуємо розібратися в чому суть цієї технології. З одного боку, використовувати технологію дуже просто, а з іншого, за нею стоїть складний алгоритм. Суть технології - використовуй свого клієнта для просування на Карті Google та здобувай нових клієнтів. 

Оптимізация Google Мій Бізнес (Карти Google)

27.10.2021

Автор: Mappers

В цій статті ми не будемо розглядати процедуру реєстрації в системі Google Мій Бізнес, про неї є дуже багато різних матеріалів і при бажанні все можна знайти самостійно.

Що робити, якщо дані про мою компанію вже хтось підтвердив

27.10.2021

Автор: Mappers

При першому вході в Google мій бізнес може виявитися, що вашу компанію вже зареєстрував інший користувач, що ж робити в цій ситуації?

Опис розділів Google Мій Бізнес

27.10.2021

Автор: Mappers

Короткий Опис розділів Google Мій бізнес входить в систему вперше

Як видалити негативний відгук на Карті Google?

27.10.2021

Автор: Mappers

Система відгуків на Карті Google цілком прогресивна, постійно розвивається та змінюється. Але вона далека від ідеалу. Єдине, що, на нашу думку, дуже важливо — позбутися неправдивого негативного відкликання дуже важко. Хоч можливо.