Інструкція: Технологія Просування на Карті Google

27.10.2021

Автор: Mappers

Давайте разом спробуємо розібратися в чому суть цієї технології. З одного боку, використовувати технологію дуже просто, а з іншого, за нею стоїть складний алгоритм. Суть технології - використовуй свого клієнта для просування на Карті Google та здобувай нових клієнтів. 

Яким чином?

Наша компанія видає Вам носій з унікальним QR кодом, ми їх називаємо - "Мотиватори".

Носій може бути у вигляді настільної або настінної таблички (для кафе, ресторанів, готелів тощо), флаєра або візитки (для магазину, інтернет-магазину тощо), наклейки і так далі на вибір.

Дуже часто на мотиваторі, крім QR коду та посилань на ваш об'єкт, ми розміщуємо інструкцію: "Як користуватися QR Кодом?" за бажанням  клієнтів.

Що я повинен робити?

Ваше завдання: просити клієнтів залишити відгук на Карті Google за допомогою мотиватору. Робити це можна як активно, так і пасивно.

Встановіть таблички в доступних місцях (столики в кафе, зал очікування) або давайте переносні носії клієнту після здійснення угоди. Це прискорить процес отримання якісних відгуків на Карті Google та підвищить рейтинг вашої компанії в системі.

Пам'ятайте, що тільки відгуки реальних людей мають справжню цінність для системи.

Чим унікальний наш QR Код?

Справа в тому, що коли клієнт сканує QR Код, отриманий від нашої компанії, наш сервер обробляє інформацію про пристрій, з якого здійснено сканування, і підбирає найкращий спосіб "залишити відгук".

Найчастіше, перед клієнтом відкривається форма "Залишити відгук" і йому зрозуміло, як це зробити:

 

Поради:

  1. Не всі користувачі смартфонів мають Google Аккаунт. В основному власники Android смартфонів мають його, тому що при першому включенні смартфону з’являється діалог, в якому потрібно створити Google Аккаунт. А у користувачів iPhone(iOS) на телефоні інша система і іноді їм буває важко створити Google Аккаунт.

В такому разі рекомендуємо попросити клієнта залишити відгук вдома у будь-який зручний для нього час.

  1. Можливо клієнт попросить вас допомогти йому прочитати QR Код. Як це можна зробити:

а) за допомогою програми зчитування, наприклад: QR Code Reader, QR Scanner тощо. Ці програми легко скачати в Play Market.

б) Деякі сучасні пристрої (наприклад iPhone) мають таку функцію в Фотокамері телефону. Просто відкрийте камеру і наведіть на Код, вверху або внизу з'явиться опція "Відкрити посилання".

в) У більшості китайських смартфонів є вбудована програма з китайської прошивки (Xiaomi, Huawei).

 

Сподіваємося, що цей матеріал допоможе вам в успішному просуванні вашої точки на карті Google. Він буде оновлюватися, будемо добавляти актуальну корисну інформацію.

Рекомендуємо зберегти цю сторінку в закладки.

Mappers GEO Реклама

Mappers GEO Реклама

Читайте также

01.01.1970

Автор:

01.01.1970

Автор:

01.01.1970

Автор: