Як оплатити рекламу в Facebook?

20.10.2020

Автор: Mappers

  1. Наша компанія налаштовує для наших клієнтів таргетовану рекламу в Facebook і Instagram (як додаткова опція).  Після запуску реклами ми пропонуємо нашим клієнтам самостійно оплачувати необхідний щомісячний або щотижневий бюджет для її продовження.

    Так як деякі клієнти мають з цим певні труднощі, викладаємо коротку інструкцію.

    1. Потрібно зайти в свій аккаунт в Facebook, бажано робити це на ПК.
    2. Далі, в правому верхньому кутку сторінки є невелика стрілка, натискаємо на неї і вибираємо пункт "Керувати рекламою": 
  2. Нас перенесе в особистий рекламний кабінет, де в правому верхньому куті потрібно натиснути на шестерню:
  3. На наступному екрані в лівій частині сторінки натискаємо на "Налаштування платежів":

Перед нами з'явиться наступний екран:

В блоці, позначеному синім кольором, ви зможете стежити за тим, скільки коштів витрачено на рекламу на даний момент, коли і на яку суму буде списання. Так само, натиснувши на кнопку "Оплатити", можна відразу оплатити поточний баланс, в даному випадку баланс - це наш БОРГ перед Facebook. З малюнка ми бачимо, що я вже витратив 2 центи і можу їх сплатити.

Нові акаунти на ФБ мають ліміт 10 доларів.  Це означає, що спочатку ФБ покаже нашу рекламу на 10 $, а потім спробує списати ці кошти у нас з карти. Якщо списання пройде успішно, реклама продовжиться, якщо грошей на рахунку не має - призупиниться.

 За допомогою кнопки "Управління" (вверху) цю суму (поріг) можна змінити.

Червоний Колір - тут повинна бути банківська карта, з якої списують кошти. Можна додати іншу карту або PayPal. Якщо карта не вказана - рекламу налаштувати неможливо. Якщо видалити карту - реклама призупиниться. Пам'ятайте, що на карті, яку ви додаєте, повинна бути активізована оплата послуг в інтернеті. Це найчастіше можна зробити в інтернет банкінгу вашого банку.

Зелений колір - Ліміт витрат.

Насправді дуже зручно. Наприклад, у вас налаштована реклама без кінцевої дати. Тобто, вона з'їдає постійно, ну скажімо, 2 долари в день. У вас на карті 100 доларів. Але ви не бажаєте витрачати на рекламу ВСІ 100 ДОЛАРІВ. Тому ви можете виставити ліміт, наприклад, 30 доларів. Коли ваш ліміт буде вичерпано, реклама призупиниться.

В останньому блоці можна ознайомитися з історією рахунків та квитанцій і звернутися до служби підтримки Facebook.

Нижче декілька корисних для вас посилань:

Що робити, якщо оплата реклами на Facebook не пройшла?

Коли потрібно оплачувати рекламу на Facebook.

Що робити, якщо оплата реклами на Facebook не пройшла?

Коли потрібно оплачувати рекламу на Facebook.

 

Читайте также

01.01.1970

Автор:

01.01.1970

Автор:

01.01.1970

Автор: