Як створити сторінку компанії в Google?

27.10.2021

Автор: Mappers

Бажаєте бути впевненими в тому, що в Google відображається достовірна інформація про вашу організацію? Тоді створіть картку своєї компанії в безкоштовному сервісі Google Мій Бізнес.

Для того, щоб створити сторінку вашої компанії в сервісі Google Мій Бізнес вам потрібно:

  • Або отримати права доступу та керування сторінкою компанії.
  • Або створити нову сторінку компанії з нуля.

В цій статті ми розглянемо обидва варіанти.

Спочатку спробуйте знайти свою компанію в пошуку Google. Якщо вам вдалося знайти вашу компанію в пошуку або на картах, то слід перевірити, чи доступне посилання: "Ви власник цієї компанії"?

Якщо це так, то цією компанією зараз ніхто не керує. І ви можете відкрити посилання,  щоб заявити права на цю сторінку.

Натисніть на кнопку "Додати дані про компанію в Google" або "Почати", а потім зайдіть в свій аккаунт Google.

Якщо у вас ще немає облікового запису Google, натисніть на "Створити обліковий запис" в нижній частині екрану.

 Далі система запропонує вам знайти свою компанію в Google. Якщо пошук виявиться успішним, натисніть на назву компанії.

 Якщо знайти компанію не вдається, система пропонує додати нову компанію.

 Додайте всю необхідну інформацію та відправте запит на підтвердження.

Google необхідно перевірити, чи дані сторінки достовірні, чи сторінка  управляється власником компанії. Якщо вам потрібно ще раз змінити дані, обираєте пункт "відкласти перевірку" і продовжити.

УВАГА! Не змінюйте дані компанії, адресу після того, як ви запросили код підтвердження, але ще не отримали його! Інакше ви будете змушені запросити код знову, а те, що ви отримаєте поштою, буде недійсним

До того, як ви отримаєте код, ви ще можете додати фото вашої компанії або написати цікавий опис.

Якщо компанія вже зареєстрована в Google, ви можете запросити права на адміністрування цієї сторінки, внести необхідні зміни, а потім підтвердити дані. Це дозволить вам відображати актуальну інформацію про ваш бізнес в пошуку Google і на картах.

Для цього перейдіть на сайт business.google.com і натисніть кнопку "Додати дані про компанію в Google". Далі зайдіть в аккаунт Google, через який ви робили запит щодо прав на сторінку компанії. Пам’ятайте,  що ви могли використати для цього особистий аккаунт.

Якщо у вас ще немає аккаунта Google, то натисніть на кнопку "Створити аккаунт" в нижній частині екрану

Вам буде запропоновано знайти свою компанію по назві.

Натисніть на відповідний результат і перевірте, чи з'явилося посилання "Ви власник цієї компанії"?. Якщо так, це означає, що права на цю сторінку вільні.

Якщо посилання не з'являється, спробуйте зайти на сторінку business.google.com з іншої електронної адреси. Можливо ви використали попередню електронну адресу для реєстрації компанії.

Google часто автоматично додає дані про компанію на основі наявної в мережі інформації, тому не дивуйтеся, якщо ви побачите свою компанію в списках.

Якщо ваша компанія вже зареєстрована в Google, система запропонує вам підтвердити, що ви уповноважені управляти записами про неї, а також запропонує ознайомитися з умовами використання сервісу Google Мій бізнес.

Після цього ви можете дати запит на права щодо управління сторінкою компанії.

Як і у випадку із створенням нової сторінки, також є можливість обрати пункт  "Відкласти перевірку і продовжити".

Якщо дані про вашу компанію вже підтвердив хтось інший, з'явиться спливаюче вікно із пропозицією запросити права адміністратора.

УВАГА: Обов'язково спробуйте увійти до системи за допомогою інших доступних вам аккаунтів Google та перевірте, чи не використовувалися вони для реєстрації компанії.

У кожної філії може бути тільки один власник, тому ви не зможете створити копію сторінки своєї компанії, якщо вона вже зареєстрована на іншу особу. Щоб змінити дані, вам потрібно запросити права адміністратора.

Читайте также

01.01.1970

Автор:

01.01.1970

Автор:

01.01.1970

Автор: