Безкоштовний Аудит точки на Карті Google

27.10.2021

Автор: Mappers

Давайте для початку визначимо:

Що таке аудит? — це процедура незалежної перевірки та оцінки звітності, даних обліку чи діяльності організації, а також системи, процесу, проекту чи продукту.

Отже Аудит це простими словами – перевірка.

Яка мета Аудиту? — Виявити недоліки та вчасно виправити їх.

 

Так ось наша компанія пропонує провести Безкоштовний Аудит вашої точки на Карті Google, а саме сервісу Google Мій Бізнес. На предмет наявності помилок або порушень правил Google та якості фото та відео матеріалів.

За допомогою нашого Аудиту, ви зможете розсудливо оцінити ситуацію за рівнем вашої роботи з сервісом. Зрозуміти над якими компонентами варто більше працювати, щоб отримати більше клієнтів через цей канал.

Ми поступово пройдемося по найважливішим аспектам роботи Картки Вашої компанії на Карті Google і вкажемо вам на те, що потрібно виправити для покращення рейтингу вашої компанії в Google Пошуку та в пошуку по Карті Google.

Бесплатный аудит точки на Google Карте

Ми завжди готові запропонувати нашу допомогу в поліпшенні цих показників. Як у вигляді послуг і у вигляді консультацій.

Читайте также

Читайте також

GEO реклама - сарафанне радіо сучасності

21.10.2021

Автор: Mappers

З самого початку свого існування люди видавали звуки, збирали ці звуки в слова, а слова в вирази. Більшість слів, несуть в собі сенс - тобто несуть в собі інформацію.

Ми з вами говоримо - що б ділитися інформацією.

Що таке Бізнес-сторінки Google Мій Бізнес

21.10.2021

Автор: Mappers

У вас є свій сайт?

Скільки ви готові витратити, на те що б отримати свій власний веб-сайт?

Як щодо суми в "Безкоштовно"?

Дублікат на Карті Google. Добре чи Погано?

19.10.2021

Автор: Mappers

Спочатку карти Google були створені лише для навігації. Мета – допомогти людям знайти необхідне місце, країну, місто чи вулицю. Пізніше компанія Google вирішила розмістити на карті найпопулярніші географічні локації (національні парки, гори та річки), потім історичні та архітектурні пам'ятники. 

Сьогодні компанія Google пішла ще далі і дає можливість розміщувати точки бізнесу на карті.

Але, що буде, якщо кожну компанію, офіс, фірму, ларьок з кавою або шаурмою, державну установу чи онлайн бізнес буде видно на карті Google одночасно?