Блокування Google Мій Бізнес у зв'язку з COVID

20.03.2020

Автор: Mappers

Вітаємо! Якщо ви потрапили на цю сторінку в період карантину у зв'язку із поширенням CoVid-19 (SARS Covid-2), це означає, що ви обурені або здивовані тим, що ви залишили відгук на карті Google або вашій компанії залишили коментар, але їх не видно. Можливо, ви не бачите відповіді на відгуки клієнтів або не можете задати питання компанії на Карті Google, або ваші публікації / записи на Карті Google не публікуються.

 

Все нормально, вас, швидш за все, не заблокували, якщо у вас не написано інше в особистому кабінеті, просто на період карантину Google обмежив функції Google Карт та Google Мій Бізнес.

Це пов'язано з тим, що частина співробітників компанії пішли на карантин, тому немає можливості обробляти запити в службі підтримки та модерації.

Здавалося б, хіба не можна таким співробітникам працювати з дому. Виявилося, що ні. Google дуже боїться витоку інформації та втрати персональних даних. Якщо кожен співробітник буде працювати з дому , різко зросте ризик злому системи: компанія не може контролювати кожен домашній персональний комп'ютер.

За деякими даними  в компанії вирішили обмежити загальний потік даних, щоб не заважати розміщенню актуальної корисної інформації щодо поширення вірусу. Наша особиста думка: перший вариант реалістичніше.

 

Що можна робити зараз?

Публікувати фото - це безсумнівно підвищить рейтинг вашої компанії, особливо фото 360.

Звернутися до служби підтримки: відповідь можете довго чекати, але звернутися то можна.

Сидіти вдома і планувати майбутнє свого бізнесу

А ще можна замовити у нас оптимізацію точки вашої компанії на Карті Google. Так, деякі роботи ми зможемо провести вже після закінчення карантину і зняття обмежень. Проте за цей час ми підготуємося та підготуємо вас, проведемо невелике навчання роботі із системою і, якщо потрібно, підвищимо вашу цифрову грамотність.

Нам навіть карантин не заважає зробити фото 360. Фотограф приїде в будь-якому випадку, він буде в масці і рукавичках.

Чекаємо ваших листів та дзвінків.

 

Читайте также

Читайте також

Що таке контекстна реклама Google AdWords?

28.10.2021

Автор: Mappers

Це рішення виявилося настільки ідеальним, що контекстна реклама стала одним з найпопулярніших інструментів Інтернет-реклами та успішно використовується донині.

Реальний Кейс Apsardzes Alianse Латвія

26.10.2021

Автор: Mappers

До вашої уваги реальний кейс роботи нашої компанії. Тільки цифри та статистика без купюр.

Заблокували точку на Карті Google. Що робити?

23.10.2021

Автор: Mappers

Розглянемо досить болюче питання, особливо для тих, хто вже зіткнувся з такою проблемою і знає, як важко вирішити питання розблокування з підтримкою Google.