Чому мою сторінку на Карті Google (Google My Business) заблокували?

26.10.2021

Автор: Mappers

Ще до спалаху пандемії, а саме 3 місяці тому, пройшла чергова хвиля блокувань точок на карті Google. Серед точок, які заблокували, були  застарілі компанії, дублікати, точки компаній, які порушили правила розміщення на Карті Google, компанії, формат яких не відповідав оновленому формату Google (серед моїй точок був заблокований один з гостьових будинків, так як він був надто малий).

Але, навіть з урахуванням того, що конкретно я трохи постраждав від цих блокувань, я радий, що хоч іноді працівники компанії намагаються навести порядок на Карті.

Більшість блокувань, а саме 80 %, пов'язано із порушенням правил розміщення:

 • Назва компанії неприпустима (неправильно вказана адреса або ключові слова).
 • Тривалий час фотографії були відсутні або використовувалися чужі фото (чужий контент), фото, на яких не було зображене ваше місце.
 • Використання чужих торгових марок, знаків або логотипів. Порушення авторських прав.
 • Неналежне висловлювання у відповідь на відгуки клієнтів.
 • Фальсифікація місця розміщення.
 • Пряма або непряма покупка відгуків.

Та багато іншого.

Звичайно у Google бувають помилки, але дуже рідко. Якщо вашу компанію заблокували, швидш за все, на це є причина. Вирішити це питання можна. Необхідно перевірити всю надану інформацію та звернутися в службу підтримки.

Які бувають блокування:

 • Відключення можливості публікувати записи та відповіді на відгуки.
 • Видалення точки з карт Google.
 • Тимчасове відключення точки на Карті Google.
 • Видалення фотографій.
 • Видалення відгуків.
 • Блокування можливості залишити відгук.
 • Скасування можливості управління точкою на карті.

Один з останніх випадків, з яким нам доводилося розбиратися, - це втрата контролю над управлінням точками великої мережі магазинів   побутової техніки (розташовані по всій Україні). Після зазначення типів товарів в назвах магазинів вся мережа магазинів втратила контроль над управлінням точками на Карті Google майже на 3 місяці.

На даному етапі такі блокування проводяться в ручному режимі. Модератор самостійно шукає неналежний контент та блокує або видаляє його. Бувають випадки, коли точки на карті оскаржують. Це може зробити будь-яка людина, але частіше за все це роблять конкуренти.

Для того, щоб не потрапити в таку ситуацію або вирішити її, ми пропонуємо свою професійну допомогу.

Читайте также

Читайте також

Як поділитись своїм місцеположенням у Google

21.10.2021

Автор: Mappers

Днями в Google Maps з'явилася можливість вручну додавати нагадування про місце парковки. Тепер ми можемо також надати 3-тій особі наше місце розташування.

Що таке GEO реклама, Частина 3

20.10.2021

Автор: Mappers

Цей сюжет детально розповість вам про всі переваги та недоліки ГЕО Реклами. А також чим конкретно займається наша компанія. Дасть наочний приклад.

Дублікат на Карті Google. Добре чи Погано?

19.10.2021

Автор: Mappers

Спочатку карти Google були створені лише для навігації. Мета – допомогти людям знайти необхідне місце, країну, місто чи вулицю. Пізніше компанія Google вирішила розмістити на карті найпопулярніші географічні локації (національні парки, гори та річки), потім історичні та архітектурні пам'ятники. 

Сьогодні компанія Google пішла ще далі і дає можливість розміщувати точки бізнесу на карті.

Але, що буде, якщо кожну компанію, офіс, фірму, ларьок з кавою або шаурмою, державну установу чи онлайн бізнес буде видно на карті Google одночасно?