Довірений перевіряючий Google

16.10.2021

Автор: Mappers

 

Якщо ви зацікавилися темою «Довірений перевіряючий Google», можливо, у вас виникли труднощі з підтвердженням точки вашої компанії на карті.

Для того, щоб підтвердити точку на карті, ви повинні отримати код підтвердження. Його можна отримати декількома способами. Система автоматично на базі наступної інформації:

 • час перебування точки на карті
 • ‌наявність веб-сайту, правильність інформації на ньому і тривалість його існування
 • Наявність значної кількості інформації про компанію в мережі
 • ‌номер телефону на точці не змінювався значний час і відповідає іншим джерелам

Визначає і пропонує потенційному власнику спосіб підтвердження точки.

 •           Лист поштою (14-28 днів)

Таким чином, самі підозрілі за алгоритмом google точки мають отримати звичайний лист на вказану поштову адресу. Протягом 14 днів його повинен доставити листоноша, але це відбувається вкрай рідко через брак системності в роботі пошти, або через помилки при реєстрації запиту у Google Мій Бізнес. З нашої практики, нажаль, це приблизно 40% випадків.

 •  Активація по телефону

Якщо точка вашої компанії на карті існує вже тривалий час (ніхто не знає, як довго) та у вас на сайті, перевіреному google, «давно» вказаний ваш номер телефону і цей номер «давно» не змінювався, то код підтвердження може бути відправленим на телефончерез смс або дзвінок. В такому разі, у власників міських номерів телефонів вищі шанси отримати таку можливість, звичайно якщо ми говоримо про дзвінок.

Зазначу також що номери ip-телефонії майже позбавлені цієї можливості

 • E-MAIL

З електронною поштовою скринькою ситуація майже така ж. Ваш сайт повинен бути тривалий час в зареєстрований системі черз search Console, на сайті має бути вказаний ваш e-mail.

Що робити, якщо не приходять листи, немає підтвердження ні по телефону, ні на e-mail, система не підтверджує право на точку?

 • Підтвердження вручну

Запросити таке підтвердження можна за посиланням. Вам потрібно буде довести безпосередньо службі підтримки google, що ваше місце дійсно існує. Але зробити це буває зовсім непросто (мова йде про місця без адреси, склади або заводи, кіоски або компанії що не мають офісу тощо). До того ж, точної і вірної інструкції, як вдало пройти ручне підтвердження не існує, тому часто воно закінчується невдало.

Довірений перевіряючий Google

Коротка історія (якщо не цікаво можна пропустити)

…давним-давно, в далекій галактиці, коли в сервісах Google тусила ще невелика кількість людей, служба Google вирішила дати кільком користувачам, які підпишуться під гаслом "ПОКРАЩЕННЯ ПОШУКУ В КАРТІ GOOGLE", особливий статус "Довірений перевіряючий Google".

Всі, хто завантажить додаток Google Trusted Verifier та зробить певні дії у додатку, зможуть швидко підтвердити право власності на компанію через QR-код для своїх клієнтів.

Що під цим малося на увазі?

Передбачалося, що люди з цим статусом будуть особисто перевіряти інформацію про бізнес, який хоче додати точку на карті, підтверджувати право власності компанії на точку, пропонуючи при цьому свої послуги. Але Google прорахувався !!! - В основному компаніям-клієнтам потрібно було лише підтвердження. А Самі довіренні перевіряючі марнували своїм статусом і створювали фейкові компанії

Уявіть собі, щоб стати таким перевіряючим, раніше потрібно було лише завантажити  тестовий додаток – і все, ви майже бог. Всі чекають місяцями: не приходять листи, нічого не можна зробити, а ви за 15 хвилин – «бах», і точка.

Звичайно, знайшлися люди, які цим статусом зловживали. Наприклад, реєстрували на одну компанію сотні точок для того, щоб знаходили лише їх. І, зрозуміло, брали за це гроші. Хоча Google суворо заборонив отримувати за це оплату

Google пошук ріс і розвивався, а з ним і сервіс Карти Google. Тепер вже не можна уявити будь-яку компанію без точки на карті. Ми всі шукаємо компанії на карті, це тренд останніх 5 років.

Google почав терміново чистити карти, видаляти по 1 мільйону фіктивних компаній в рік, а кількість довірених перевіряючих значно скоротилася. Лише ті, хто вірою і правдою служили алгоритму, залишилися з таким статусом.

Багато рекламних та маркетингових агентств по праву вважають цю програму Google аферою, і правильно, адже сьогодні статус довіреного перевіряючого можна отримати лише за запрошенням від компанії - особисто та:


А інструкції, що для цього потрібно і хто може бути цим перевіряючим - немає. На чорному ринку сьогодні аккаунт зі статусом довіреного перевіряючого коштує, як однокімнатна квартира в Києві ...

Сьогодні програму Trusted Verifier замінили на Google My Business Provider. Тільки крім назви в ній не змінилося геть нічого.

ЕКСКУРС В ІСТОРІЮ ЗАВЕРШЕНО

 

На сьогоднішній день компанії з таким статусом, за правилами Google, безкоштовно підтверджують точки на карті в рамках будь-яких пакетів послуг. В основному це створення 3д турів.

Окремо цю послугу надають лише одиниці і за невелику винагороду. Люди хотять все зробити за 1 годину, але ніхто, чесно кажучи, не буде безкоштовно займатися чужими проблемами. Якщо спробувати і дууууже  довго полазити по форумах, то можна знайти таких перевіряючих і після довгих умовлянь і лагідних слів отримати підтвердження точки на карті. Але це складно, приблизно так, як і ручне підтвердження. Справжні імена довірених перевіряючих приховані.

Тому, в нашій компанії також є послуга довіреного перевіряючого, вона входить в деякі пакети послуг. Чому це добре?  Крім підтвердження точки та реєстрації на карті, ви отримуєте не тільки право на точку, але й:

 1. Оптимізацію точки під ключові запити.
 2. Просування.
 3. Фотосесію.
 4. Навчання: як працювати в системі. 

Будьте впевнені, що під час нашої роботи жодні правила сервісу Google Мій бізнес порушені не будуть.

В 2019 році за порушення правил розміщення на карті було видалено більше 76 000 точок в Києві та області.

Для того, щоб замовити довіреного перевіряючого Google Мій бізнес, натискаємо кнопку внизу.

Заказать Услугу

Европа:
 
AL Albania
AD Andorra
BY Belarus
BA Bosnia and Herzegovina
HR Croatia
FO Faroe Islands (Kingdom of Denmark)
GI Gibraltar (United Kingdom)
IS Iceland
JE Jersey (United Kingdom)
XK Kosovo
LI Liechtenstein
MK North Macedonia
IM Isle of Man (United Kingdom)
MD Moldova
MC Monaco
ME Montenegro
NO Norway
RU Russia
SM San Marino
RS Serbia
CH Switzerland
TR Turkey
UA Ukraine
VA Vatican City
AT Austria
BE Belgium
BG Bulgaria
CY Cyprus
CZ Czech Republic
DK Denmark
EE Estonia
FI Finland
FR France
DE Germany
GR Greece
HU Hungary
IE Ireland
IT Italy
LV Latvia
LT Lithuania
LU Luxembourg
MT Malta
NL Netherlands
PL Poland
PT Portugal
RO Romania
SK Slovakia
SI Slovenia
ES Spain
SE Sweden
GB United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
 
Країни підтвердження в Азії:
 
AF - Afghanistan
AM - Armenia
AZ - Azerbaijan
BD - Bangladesh
BT - Bhutan
BN - Brunei
KH - Cambodia
GE - Georgia
HK - Hong Kong
IN - India
ID - Indonesia
KZ - Kazakhstan
KR - Korea
KG - Kyrgyzstan
LA - Laos
MO - Macao
MY - Malaysia
MV - Maldives
MN - Mongolia
MM - Myanmar
NP - Nepal
PK - Pakistan
PH - Philippines
SG - Singapore
LK - Sri Lanka
TW - Taiwan
TJ - Tajikistan
TH - Thailand
TM - Turkmenistan
UZ - Uzbekistan
VN – Vietnam

УВАГА! НА ДАННИЙ МОМЕНТ ПРОГРАМА ДОВІРЕННОГО ПЕРЕВІРЯЮЧОГО GOOGLE ПОВНІСТЮ ЗАКРИТА, АЛЕ МИ ВСЕОДНО ДОПОМАГАЄМО ПІДТВЕРДИТИ ТОЧКИ!

ВІДЕО ФОРМАТ ДЛЯ ТИХ ХТО НЕ ЛЮБИТЬ ЧИТАТИ

Читайте также

Читайте також

Обслуговування та Ведення Google Карт

26.01.2022

Автор: Mappers

У 2021 році наша компанія ввела обслуговування точок на карті Google для тих клієнтів, які самі про це просили, таким чином ми взяли на тестове обслуговування 10 компаній із загальною сумою в 15 філій.

Блокування Google Мій Бізнес у зв'язку з COVID

20.03.2020

Автор: Mappers

Чому не відображаються відгуки на карті? Чому я не можу відповісти на відгук на Карті Google? Чому не публікуються записи Google Мій Бізнес? Служба підтримки Google не відповідає. Блокування Google Мій бізнес

Клік, ще не означає — результат!

20.10.2021

Автор: Mappers

Доброго дня,

Сьогодні наш матеріал буде присвячений не Карті Google та просуванню на ній, а платній рекламі в пошукових системах, зокрема Google Рекламі (Adwords).