GEO реклама - сарафанне радіо сучасності

21.10.2021

Автор: Mappers

З самого початку свого існування люди видавали звуки, збирали ці звуки в слова, а слова в вирази. Більшість слів, несуть в собі сенс - тобто несуть в собі інформацію.

Ми з вами говоримо - що б ділитися інформацією.

Відео версія статті:

 

Не секрет, що найбільше ділитися інформацією люблять дівчата. Вчені довели, що дівчата майже на 30% більше пліткують ніж чоловіки.

Це пов'язано з тим, що чоловіки мислять більш стратегічно і не поспішають розкривати всі карти перед співрозмовником, тоді як жінка істота більш емоційне.

Плітки можна назвати першим в світі видом реклами. І антиреклами відповідно.

Із сучасних пліток можна дізнатися, де печуть хороший хліб, продають найдешевшу одяг або скільки чоловіків було у Маруськи з сусіднього під'їзду.

Але повернемося до Історії

В середині 15 століття, а саме в 1450 році Йоганн Гутенберг винайшов перший друкарський верстат. Ця подія вважають початком друкованої реклами.

До 1472 р відносять саму першу друковану рекламу в Англії. У Лондоні на двері однієї з його церков був розміщено рекламне оголошення з продажу молитовників.

А в кінці 19 століття з винаходом радіо в ужиток народу надійшло вираз "сарафанне радіо" - так чоловіки, стали називати плітки, об'єднавши назву нового винаходу з повсякденним жіночим одягом того часу.

Пізніше, до голосу долучилася картинка і ми відкрили для себе телебачення. Ось до речі перший рекламний ролик, його зняли для реклами годинників компанії Bulova в далекому 1941 році.Сьогодні є більше десятка видів і підвидів реклами. Реклама по ТБ, на радіо, в газеті, контекстна реклама та банерна реклама в мережі. Але як і раніше найвищим рівнем довіри серед населення користується сарафанне радіо. Ми більше довіряємо словами або думки інших людей. Адже майже кожен з нас, дуже часто, приймає рішення щодо покупки товару або послуги тільки почувши або прочитавши думку іншої людини.
 

Але хто або що пов'язує людей і дозволяє їм ділитися інформацією такою інформацією в мережі?

- Пошукові системи

В основному ми шукаємо інформацію через пошукову систему. Наприклад, Google або Яндекс. Але Google як і раніше залишається найбільш велика пошукова система в світі. Їй так чи інакше користуються майже 50% людей на планеті. В кожному телефоні є Google пошук. Це стандарт.

Однією з важливих особливостей пошуку Google є те, що всі сервіси в пошуку переплетаютcя між собою. Наприклад, якщо ви захочете знайти хороший ресторан або підібрати собі новий авто, Google пошук скористається даними не тільки з інших сайтів, агрегаторів або товарних майданчиків, а й з таких сервісів як Google карти і або Youtube. Що дасть користувачеві більш ясну картину. Більш якісну презентацію. Товару, послуги або закладу.

Отримуючи інформацію з пошуку ми аналізуємо її. І приймаємо рішення. Сьогодні реклама вийшла на абсолютно новий рівень.

А найбільшим розповсюджувачем інформації на планеті став Смартфон.

Психологи Великобританії порахували, що кожен день ми витрачаємо на поглинання інформації з смартфона в середньому 5 годин. А це значить що старе добре "сарафанне радіо" - працює. Тільки в іншому вигляді. У більш масштабному. Використовуючи інтернет.

Саме ця думка і стала основою нашої технології, яку ми пропонуємо вам спробувати. Наша компанія намагається вивчати всі соціальні і поведінкові процеси в мережі. Взаємодії соціальних мереж і пошукових сервісів. Ми завжди знаходимося в пошуку нових ідей. Кожен наш клієнт - це наш партнер, ми вивчаємо статистику і намагаємося пропонувати цікаві рішення, прагнемо розвивати свій і ваші проекти.

Детальніше про технологію ГЕО Реклами, Мотивації і Соціальних рекомендацій я розповім в наступних матеріалах. Сподіваюсь вам сподобалось.

Читайте также

Читайте також

Безкоштовний Аудит точки на Карті Google

27.10.2021

Автор: Mappers

До вашої уваги пропонується стаття на тему Безкоштовного Аудиту точки/картки вашої компанії на Google Карті та сервісу Google Мій Бізнес зокрема

Переваги режиму інкогніто у браузері

27.10.2021

Автор: Mappers

Всім привіт. Дуже раді бачити Вас у себе на сайті. Сьогодні хочемо поговорити про режим інкогніто у браузері, зокрема Google Chrome. Про те, чим цей режим корисний та зручний. Як і де його можна використовувати.

G.Page що це?

27.10.2021

Автор: Mappers

У квітні 2019 року Google презентував оновлення сервісу Мій Бізнес — скорочену назву та URL для компанії в картці Google. Основна мета такого нововведення – спрощення пошуку.

УВАГА НА ДАНИЙ МОМЕНТ (СІЧЕНЬ 2021 РОКУ) ДАНА ФУНКЦІЯ ВІДКЛЮЧЕНА. ВОНА ДОСТУПНА ТІЛЬКИ ТИМ КОМПАНІЯМ, ЯКІ ДОДАЛИ КОРОТКЕ ПОСИЛАННЯ РАНІШЕ!