G.Page що це?

27.10.2021

Автор: Mappers

УВАГА НА ДАНИЙ МОМЕНТ (СІЧЕНЬ 2021 РОКУ) ДАНА ФУНКЦІЯ ВІДКЛЮЧЕНА. ВОНА ДОСТУПНА ТІЛЬКИ ТИМ КОМПАНІЯМ, ЯКІ ДОДАЛИ КОРОТКЕ ПОСИЛАННЯ РАНІШЕ!

 

Новинка від Google - скорочені назви компаній в картці Google Мій Бізнес.

Як вони виглядають?

Якщо ви придумаєте скорочену назву для компанії, користувачі зможуть знайти ваш профіль, ввівши в адресний рядок такий URL: g.page/[коротка назва].

Для того, щоб перейти одразу до відгуків, потрібно в кінці URL додати /review/ (тобто повністю це буде виглядати так: "g.page/[назва]/review/").

Ми вважаємо, що це нововведення спрямоване на полегшення просування компанії в пошуку. Щоправда, ми скептично ставимося до нього, оскільки ще немає статистики щодо його використання. Лише ознайомившись з нею, можна буде впевнено сказати: зайшло чи не зайшло.

Тим більше, що останні такі нововведення були не особливо корисні, але, можливо, це довга дорога до того, про що наша компанія згадувала не раз, до своєрідної соціальної мережі для бізнесу.

Сподіваємося і чекаємо

 

А тим часом в довідковому центрі Google Мій Бізнес вже є інструкція, як створити скорочену назву.

Міняти назву можна буде не частіше 3-х разів на рік.

Для того, щоб змінити назву потрібно:

  1. зайти в профіль Мій Бізнес;
  2. відкрити адресу, якій ви збираєтеся присвоїти назву;
  3. обрати: "Меню" – "Відомості" – "Додати коротку назву";
  4. ввести нову назву. Коротка назва повинна містити від 5 до 32 символів, в неї можна ввести ім'я бренду, адресу компанії або поєднати перше з другим, щоб користувач міг легко її запам'ятати;
  5. натиснути "Застосувати".

Якщо бажаєте змінити назву, оберіть кнопку "Змінити" біля скороченої назви та введіть нову.

Не забувайте, що наша компанія - експерт в сфері просування за допомогою Карт Google.

Рекомендуємо ознайомитися з нашими Послугами.

Читайте также

Читайте також

Інтернет бізнес та и послуги на Карті Google

27.10.2021

Автор: Mappers

Вітаємо. Сьогодні хочемо присвятити свій матеріал інтернет бізнесу, інтернет магазинам та всім тим, хто веде свій бізнес онлайн, але хоче чи вже використовує Google Мій Бізнес. Можливо, комусь буде цікава наша експертна думка щодо цього питання.

Заблокували точку на Карті Google. Що робити?

23.10.2021

Автор: Mappers

Розглянемо досить болюче питання, особливо для тих, хто вже зіткнувся з такою проблемою і знає, як важко вирішити питання розблокування з підтримкою Google.

Реальний Кейс — Trade System Glass

21.10.2021

Автор: Mappers

 Компанія TSG, один з провідних виробників автомобільного скла в Україні, спочатку звернулася до нас за допомогою у підтвердженні декількох точок на Карті Google. Чесно кажучи, ми не змогли виконати всі завдання. Точки в Одесі не підтверджувалися.