Карти Google дозволять відстежувати місце розташування

27.10.2021

Автор: Mappers

Нещодавно в Google Maps з'явилася можливість вручну додавати нагадування про місце парковки. Наступним нововведенням в картографічному сервісі стане можливість стежити за переміщенням друзів і близьких в режимі реального часу. До речі, це вже не перша спроба Google реалізувати цю функцію. Спочатку можливість стежити за близькими була в сервісі Latitude, який компанія закрила в 2013 році, а згодом така функція з'явилася в Google+. Тепер стало відомо, що опція буде додана в сервіс Google Карти.

З новою функцією ви зможете поділитися своїм місцем розташування з друзями, щоб вони завжди могли бачити, де ви знаходитеся. Також це нововведення може бути корисним для батьків, які турбуються про своїх дітей і хочуть знати про їх переміщення по місту. Включити обмін даними можна як на невизначений термін, так і на конкретний період часу.

Читайте также

Читайте також

Реальний Кейс — Центр Правової Допомоги

26.10.2021

Автор: Mappers

Ще до карантину до нас звернувся Максим. Його запит був звичайним для нас:

  - Ми хочемо, щоб на карті ми завжди були першими. Зробіть все можливе, щоб збільшити кількість клієнтів за рахунок Google Карт, я вивчив ваші ціни, мене все влаштовує. Що потрібно, щоб розпочати роботу?

Реальний Кейс — АІС Київ Дніпровський

26.10.2021

Автор: Mappers

Сьогодні коротко про одного з наших великих клієнтів. Мережа Автоцентрів та СТО «АІС»

Що таке Бізнес-сторінки Google Мій Бізнес

21.10.2021

Автор: Mappers

У вас є свій сайт?

Скільки ви готові витратити, на те що б отримати свій власний веб-сайт?

Як щодо суми в "Безкоштовно"?