Кейс. Нью Лайф. Київ

26.10.2021

Автор: Mappers

Окрему подяку за роботі над цим проектом хотілося б висловити директору Ірині. Це як раз той випадок, коли людина вміє віддаватися улюбленій справі на всі 100%, переживає за бізнес. Взагалі, такі співробітники на вагу золота: відмічаємо гарну комбінацію особистих якостей, терпіння, увагу до деталей та високу відповідальність за виконання поставлених завдань. Багато в чому завдяки таким людям і виходить щось прекрасне.

Адміністрація клініки звернулася до нас за допомогою на початок жовтня 2020 року

Ось статистика точки, яка на карті вже більше 3-х років, дата зняття статистики 08.10.2020 року:

 

 

 

Тепер подивимося статистику за 10.12.2020:

 

 

Підсумок

А тепер розберемо голі цифри, які ми бачимо вище на екрані.

  1. В результаті нашої роботи збільшилась кількість пошукових запитів. У попередньому кварталі це було 26 942 особи (які шукали послуги, які може надавати ця клініка), в наступному їх вже було 41 192, а це на 52.89% більше. Це показує синя частина графіка (пошук по категорії, товару або роду діяльності). Значить - це нові клієнти, ті, хто ще не чув про нашого клієнта.
  2. Завдяки нашій оптимізації збільшилася кількість ключових слів, по яким знаходили клініку, з 855 до 1000 слів. Якщо ви помітили, то раніше, в основному топ запитів становили слова «Нью лайф», «Клініка на Ревуцкого» і так далі - слова людей, які вже знають що шукають саме цю клініку. Тепер в топ стали виходити такі важливі слова, як "уролог", "дерматолог", "гастроентеролог" та інші.
  3. Також збільшилася і кількість звернень з 1700 до 1900, що становить + 11.76%.

Відсоток – невеликий, але він буде зростати. Завдяки нашим технологіям, як показує практика, ця цифра наблизиться до +/- 20% до весни 2021 року.

Ми не дуже любимо рахувати чужі гроші, але якщо врахувати що з 100 осіб на операцію лягає 4, це 8 нових клієнтів. Середній чек операції приблизно 60 000 грн з чистим прибутком 20%, нескладна арифметика → ~ 96 000 чистого прибутку вже за перший квартал при витратах на пакет реклами 4650 грн ... слова, я думаю, тут зайві.

І головне: за словами адміністрації серед усіх клієнтів зріс рівень тих, хто прийшов завдяки Картам Google: тобто наша реклама окупилася в 10 разів, а для нас це найважливіше!

Надалі клініка Нью Лайф готова співпрацювати з нами в інших напрямках, що ще раз підкреслює Ефективність ГЕО Реклами від Mappers.

Бесплатный аудит точки на Google Карте 

Читайте также

Читайте також

Обслуговування точки на Карті Google

27.10.2021

Автор: Mappers

На численні прохання наших постійних клієнтів ми вирішили додати послугу «Обслуговування / ведення точки на Карті Google» до себе в список послуг.

Переваги GEO реклами

23.10.2021

Автор: Mappers

Види реклами. Переваги GEO реклами. Недоліки.

Звичайно ж в цій статті мова піде не тільки про переваги GEO реклами, а і про недоліки такої. Проте, назва статті я дав саме: «Переваги GEO реклами», так як недоліки цього виду реклами легко нівелюються.

Технологія просування на Google Картах

21.10.2021

Автор: Mappers

Ни для кого не секрет, что для того, чтобы получить результат, нужно приложить усилия.