Матрац за 23 хвилини

27.10.2021

Автор: Mappers

Сьогодні на порядку денному цілком реальна історія, яка трапилася зі мною. Вона настільки мені запам’яталася, що я вирішив нею поділитися. Тим більше, що вона вплинула на мою подальшу діяльність.

Влітку 2017 року я робив ремонт у своїй кімнаті. Я вирішив, що заміню ламінат, оновлю обробку стін… тощо, також в планах було згадати далеке минуле і самому змайструвати собі ліжко з натурального дерева.

Ось Моє Ліжко:

Пройшло майже 3 місяці і я закінчив ремонт. Ліжко також було готове. До мене несподівано приїхала в гості мама. Я хотів, щоб вона оцінила моє нове ліжко, тому планував, що вона буде спати на ньому, а я на гостьовому. В якийсь момент виявилося, що немає матраца для мого нового ліжка.   Я просто забув про нього ...

До того ж наближалося 1-ше травня – початок туристичного сезону в нашому місті. Мої гостьові будинки були заброньовані наперед. Все більше назрівав план відправити маму на 3 доби в інший готель))) Але мама би мене не зрозуміла.

Мені потрібен був матрац нестандартних розмірів, певної жорсткості та типу. Я вирішив пошукати на Карті Google магазини матраців, зателефонувати туди і запитати, чи є матрац з потрібними мені характеристиками. Почав я цей процес (я взагалі майстер останнього моменту) 31 квітня в 17.37

 

На карті мені на той момент, як зараз пам'ятаю, видало 7 результатів. Перший дзвінок → немає, другий → ура, є такий! До закриття магазину залишилося 20 хвилин!

 

Я зателефонував, як потім виявилося, в мережу магазинів "Світ матраців". Це не реклама цього магазину, просто хочу поділитися враженнями. Те, як вони організували свою роботу та процес продажу через канал, по якому я до них звернувся, – вимагає уваги!

Далі діалог (Д) - Дівчина, (Я) - Я:

 

Д: Доброго дня, я можу вам допомогти?

Я: Мене звати Ярослав, я хочу купити матрац.

Д: Який саме матрац вам потрібен?

Я: Розміри, тип ....

Д : Жорсткість?

Я:  Не знаю

Д: Який у вас зріст і вага?

Я: 2 метри та 130 кг

Д: З якого ви міста?

Я: Вибачте. Я ж в Кам'янець-Подільський магазин дзвоню!

Д: У нас мережа магазинів по всій Україні, одну хвилинку я шукаю потрібний Вам матрац.

Д: Так, у нас в Кам'янці 2 магазина і матрац, який вам потрібен, є за такою адресою…

Я: Ідеально! Я їду, прошу його підготувати, буду через 10 хвилин.

 

Д: А ви встигнете? Магазин зачиняється через 15 хвилин.

Я: Чи встигну? Дівчина, мені спати немає на чому!

 

Коли приїхав біля входу стояла дівчина, маленька, тендітна, яка вже притягнула двоспальний матрац до дверей. Героїня _)

 Так за 23 хвилини я вирішив свою проблему. Хоча магазин вже майже зачинявся.

Коли я, щасливий володар нового матрацу, їхав додому, я подумав:

  • І справді зручно! Раніше я, швидш за все, спав би на підлозі, а зараз… Я так швидко знайшов те, що мені потрібно. І все це завдяки тому, що на Карті Google був телефон служби підтримки і так грамотно була організована робота.

Давайте тепер розберемо завдяки чому…. Але ж я обіцяв, що не буду розповідати про алгоритми Пошуку Google… Вибачте...:

Ще до того, як з'явилася можливість пошуку по ключовим словам на карті Google, цей магазин потрапив в мій список пошуку за запитом: "Матрац", так як це слово є в назві магазину.

Добре організована робота менеджера, який спілкується з клієнтами по телефону: дівчина швидко і чітко надала мені необхідну інформацію.

І я купив.

Це дуже яскравий приклад того, як все може бути організовано.

І це надихає нашу компанію реалізовувати для вас технології GEO реклами  та у разі потреби проводити автоматизацію ваших бізнес-процесів.

Тим більше, що зараз є можливість запхати (прописати) на Карті Google більше ключових запитів і в такому разі отримати більше звертань! – Оптимізація точки на Карті Google.

Про ці послуги ви можете отримати інформацію у розділі послуги та за телефонами на нашому сайті.

Безкоштовний аудит точки на Google Карті.

Читайте также

Читайте також

Переваги режиму інкогніто у браузері

27.10.2021

Автор: Mappers

Всім привіт. Дуже раді бачити Вас у себе на сайті. Сьогодні хочемо поговорити про режим інкогніто у браузері, зокрема Google Chrome. Про те, чим цей режим корисний та зручний. Як і де його можна використовувати.

Переваги GEO реклами

23.10.2021

Автор: Mappers

Види реклами. Переваги GEO реклами. Недоліки.

Звичайно ж в цій статті мова піде не тільки про переваги GEO реклами, а і про недоліки такої. Проте, назва статті я дав саме: «Переваги GEO реклами», так як недоліки цього виду реклами легко нівелюються.

Використання соцмереж замість сайту в Google Мій Бізнес

22.10.2021

Автор: Mappers

Останнім часом під час оптимізації точок на Карті Google, ми почали помічати, що все більше і більше людей використовують свою групу Вконтакті, бізнес сторінку Facebook або обліковий запис Instagram, як веб-сайт. І вписують їх URL поле "веб-сайт" в картці компаній Google Мій Бізнес.

В даному матеріалі ми розберемося, чи правильні така тактика, чи ні.