Не приходить лист від Google Мій Бізнес. Підтвердження точки на Карті Google. Що робити?

21.10.2021

Автор: Mappers

УВАГА!!!!

ПРОГРАМА ДОВІРЕНИХ ПЕРЕВІРЯЮЧИХ GOOGLE ЗАКРИТА З ЛЮТОГО 2021

АЛЕ!!!!

МИ, ЯК І РАНІШЕ, ДОПОМАГАЄМО ПІДТВЕРДИТИ ТОЧКИ!

Давайте спробуємо розібратися, які причини того, що лист з кодом від Google не приходить на Вашу адресу:

1. Ви неправильно або з порушеннями внесли інформацію про вашу компанію в системі Google Мій Бізнес. В такому випадку дуже часто ви не можете отримати лист підвердження (підтверджує, що лист з кодом відправлено на вашу фізичну адресу) на e-mail вашого облікового запису, під яким ви реєстрували точку. Чому це відбувається:

а. Назва вашої компанії в сервісі Google Мій Бізнес містить зайві слова, наприклад у вас кафе "Вероніка", тоді правильна назва повинна бути: "Вероніка", а не "Кафе Вероніка", "Вероніка, кафе, торти, кава, банкети" і так далі. Це вважається спамом і система не пропускає зайві слова, а згодом ви можете отримати бан, після якого відновлення може тривати до півроку, так як запити на розблокування облікового запису Google Мій Бізнес розглядаються вручну.

b. В назві об'єкту не повинно бути спеціальних символів, наприклад: "/ * - + '« »" тощо.

c. Код прийшов, але він не підходить. Чому? Напевне після запиту коду ви щось змінили в системі Google Мій Бізнес, в такому випадку потрібно замовляти новий код.

d. Ви вказали неправильну адресу. Іноді наші користувачі бувають неуважні.

e. Індекс. Як несумно констатувати, але багато хто не знає свій точний індекс. На прикладі нашого міста: Всі в місті відправляють листи з індексом 32300, хоча в місті є тільки 32301 ... 32315, на нашій пошті знають про це і розносять листи, але в Києві, лист просто кидають в довгий ящик, і ніхто не знає, коли ви його отримаєте.

f. При реєстраціії було вказано недостатьо данних, наприклад не було телефону або сайту де вказана адреса

 2. Ви додали неінформативні фотографії про ваш бізнес. Ви повинні пам'ятати, що сервіс Google Карти – це, в першу чергу, карти. Ваше завдання: за допомогою фото та відео матеріалів відповісти на запитання про вашу компанію: "Де ви знаходитесь?", "Як виглядаєте?", "Ваш графік роботи", "Контактні дані".

 1. А взагалі краще перед заповненням ознайомитися з усіма правилами розміщення Google.

 3. Перебої в роботі пошти або Вас важко знайти.

 1. Швидш за все вплинути на роботу поштових служб ви не в силі: їх не дуже цікавлять прості листи, вони гарантують доставку лише рекомендованих листів. Але завжди можна піти на пошту або розпитати у свого місцевого листоноші. У нас були випадки, коли листоноша не міг знайти місце і просто тримав листи у себе.

  Намагайтеся це робити ввічливо та тактовно, працівники пошти – вкрай вразливі істоти, які працюють за мізерну зарплату. Найчастіше причина – бардак на пунктах сортування, де працюють не руками, а грейдерами .... Причому така система не тільки в країнах СНД, але й в Європі.

  ЩО РОБИТИ?

  1. Якщо є час почекати, то можна замовити повторно лист, при цьому ні в якому разі не можна нічого змінювати в системі Google Мій Бізнес, це зіпсує код підтвердження.
  2. Якщо ви не отримали листа протягом 14 днів, ви можете зробити запит на ручне підтвердження: Ось вам посилання.
  3. Якщо питання не терпить зволікань можна звернутися до довіреного перевіряючого Google. Це такі компанії, як наша. Така послуга платна, тому що нам служба підтримки відповідає швидше (так як ми Google Партнер), і ми виступаємо в ролі ваших адвокатів, мета яких допомогти бізнесу підтвердити права, а не отримати відписку. Наші телефони є на сайті, можна написати нам в Facebook.

   

  Пам’ятайте,  що у нас великий досвід в підтвердженні вже більше, ніж 1000 компаній по всьому світу

   

  НАЙГОЛОВНІШЕ!

  Якщо ви бажаєте просувати свою компанію на Google Карті або вам потрібна допомога або консультація, телефонуйте або пишіть нам.

  Карти Google - це наш профіль!

  Безкоштовний аудит точки на Google карті

  Запрошуємо відвідати наш Канал YouTube, ознайомитися з послугами і підписатися на нашу сторінку в Facebook.

   

  ВІДЕО ПРО ДОВІРЕНИХ ПЕРЕВІРЯЮЧИХ:

Свежее Видео от 2021

 

  

Читайте также

Читайте також

Карти Google дозволять відстежувати місце розташування

27.10.2021

Автор: Mappers

Днями у Google Maps з'явилася можливість вручну додавати нагадування про місце паркування.

Кейс. Нью Лайф. Київ

26.10.2021

Автор: Mappers

Черговий успішний проект у місті Київ практично завершено, але так як результати нашої роботи дуже радують, ми вирішили не чекати 3-місячної паузи та опублікувати цей випадок.

Заблокували точку на Карті Google. Що робити?

23.10.2021

Автор: Mappers

Розглянемо досить болюче питання, особливо для тих, хто вже зіткнувся з такою проблемою і знає, як важко вирішити питання розблокування з підтримкою Google.