Обслуговування та Ведення Google Карт

26.01.2022

Автор: Mappers

Про дослідження

У 2021 році наша компанія ввела обслуговування точок на карті Google для тих клієнтів, які самі про це просили, таким чином ми взяли на тестове обслуговування 10 компаній із загальною сумою в 15 філій.

Ми зробили це за символічну плату з метою провести дослідження та виявити ефективність ведення точки на Google Карті та у сервісі Google Профіль компанії (Google Мій Бізнес).

Сьогодні, ми можемо розповісти вам про отримані результати. Наші конкуренти, вже давно пропонують таку послугу, але у нас були сумніви щодо її ефективності. Ще більше сумнівів викликала сума, яку вони вимагають за цю роботу, адже роботи не так багато як здається.

Ми не тільки замовили послугу у конкурентів для вивчення, а й протестували різницю, порівняно з щомісячною роботою, яку пропонуємо ми. Висновки цього аналізу привели нас до двох варіантів обслуговування.

Крім того. Для нас було важливим провести аналіз зростання або падіння статистики компаній, що просуваються, не тільки через різницю у методі просування, але і що б виключити наприклад сезонність, адже не кожен бізнес отримує клієнтів однаково взимку і влітку. Саме тому, ми спочатку вивчали приріст статистики від обслуговування, а потім зупинили всю роботу і вивчали вже падіння статистики.

У нашому тестуванні брали участь:

 • Велика адвокатська контора з Києва – 1 філія
 • Мережа кафе у невеликому місті – 3 філії
 • Мережа кафе у великому місті – 4 філії
 • Будівельна компанія – 2 філії
 • Стоматологія – 2 філії
 • Компанія торгує подарунками та повітряними кулями – 3 філії

Також було важливо, що пройшов мінімум рік з моменту роботи по оптимізації точки на Карті, так як в середньому, зростання точок після оптимізації і додавання фото 360 триває приблизно приблизно рік.

ПОСИЛАННЯ НА ДОСЛІДЖЕННЯ

Активність Точки

Давно відомо, що зростання статистики точки на карті на 70% залежить від активності клієнта щодо вашої точки та на 30% від активності самого бізнесу.

Так, регулярно просити відгуки і отримувати їх більше конкурента протягом місяця, куди більш ефективніше ніж отримати велику кількість, наприклад за 1 день. Саме тому, ми рекомендуємо налагодити процес збору відгуків на карті Google на регулярній основі. До речі, зробити це можна за допомогою нашої технології.

Ось чому ми складаємо графік публікацій на Карті Google. Де ми розподіляємо роботу з ведення точки на місяць.

 

Що потрібно робити для обслуговування точки на Карті Google:

 1. Відповідати на відгуки клієнтів

Регулярні відповіді на відгуки допоможуть підтримувати необхідну для просування активність, яку фіксує алгоритм, а використання ключових слів, допоможе знаходити вас краще.

 1. Робити регулярні публікації

Впровадження функції публікації новин, акцій та заходів на Карті Google дало нам можливість імітувати створення статей як, наприклад, у Блозі компанії на сайті, і таким чином збільшити не тільки кількість ключових слів, але й створювати додаткову активність. На жаль, публікації доступні не всім категорія бізнесу.

 1. Підтримувати інформацію про вашу компанію на належному рівні, стежити за правками, що вносяться іншими користувачами.

Нещодавно Google вніс зміни до цієї опції. Тепер наприклад недобросовісний конкурент, який хоче нашкодити інформації про вашу компанію як місцевий експерт, після першої відмови у внесенні правки, може бути заблокований до подальших правок по цій компанії.

 1. Регулярна публікація фото та/або відео матеріалів згідно з Графіком публікацій

У питанні фото та відео матеріалів необхідно стежити за дотриманням правил публікації таких матеріалів. Дуже часто, компанії забувають, що Карти це не Facebook або Instargram. Тут немає місця рекламним публікаціям з яскравими дизайнами картинок або багатими текстами на картинці із закликами купити. Карти це насамперед "про місце".

Наші послуги

У зв'язку з тим, що не у всіх власників бізнесу є час особисто займатися обслуговуванням точки на карті, або немає кваліфікованого співробітника для цього, ми пропонуємо цю послугу в 2-х варіантах:

 

Базове обслуговування точки на Карті Google

З недавніх пір нами була доведена ефективність такої послуги, хоча інші компанії пропонували її своїм клієнтам, ми не наважувалися на це, поки не буде доведена доцільність такої роботи. І не буде розроблено чіткого щомісячного плану робіт! Ця послуга надає мінімальний обсяг робіт на точці на Карті Google.

Що входить до обслуговування:

 • Складання Графіка Публікації
 • Реакція на відгуки ваших клієнтів (до 25/міс)
 • Публікація новинних матеріалів 4/міс
 • Публікація Фото та/або Відео матеріалів за графіком, використовуючи ваш контент

 

Поглиблине обслуговування точки на Карті Google

Ця послуга дозволить не тільки підтримувати необхідну активність вашої точки на Карті Google, але і доцільно використовувати ключові слова у відгуках та публікаціях, стежити за порушеннями правил публікації на карті вашими конкурентами. Просимо взяти до уваги, що дана послуга доступна лише тим компаніям, які самі дотримуються правил публікації

Що входить у поглиблене обслуговування:

 • Складання Графіка Публікації
 • Реакція на відгуки ваших клієнтів з використанням ключових слів у відповідях
 • Публікація новинних матеріалів відповідно до Графіка + використання ключових слів
 • Публікація Фото та/або Відео матеріалів за графіком використовуючи ваш контент
 • Робота з точками конкурентів у Локальному пошуку

 

Актуальні Ціни послуги на сайті в розділі Послуги→Обслуговування

Читайте також

Заблокували точку на Карті Google. Що робити?

23.10.2021

Автор: Mappers

Розглянемо досить болюче питання, особливо для тих, хто вже зіткнувся з такою проблемою і знає, як важко вирішити питання розблокування з підтримкою Google.

Що таке Бізнес-сторінки Google Мій Бізнес

21.10.2021

Автор: Mappers

У вас є свій сайт?

Скільки ви готові витратити, на те що б отримати свій власний веб-сайт?

Як щодо суми в "Безкоштовно"?

Довірений перевіряючий Google

16.10.2021

Автор: Mappers

Якщо ви зацікавилися темою «Довірений перевіряючий Google», можливо, у вас виникли труднощі з підтвердженням точки вашої компанії на карті Google.