Як поділитись своїм місцеположенням у Google

21.10.2021

Автор: Mappers

Днями в Google Maps з'явилася можливість вручну додавати нагадування про місце парковки. Тепер ми можемо також надати 3-тій особі наше місце розташування.

Реальний Кейс — Trade System Glass

21.10.2021

Автор: Mappers

 Компанія TSG, один з провідних виробників автомобільного скла в Україні, спочатку звернулася до нас за допомогою у підтвердженні декількох точок на Карті Google. Чесно кажучи, ми не змогли виконати всі завдання. Точки в Одесі не підтверджувалися.

Реальний Кейс — Almeida Group

21.10.2021

Автор: Mappers

Природно, коли до публікації в нашому блозі готуватися матеріал завжди хочеться що би результат був карколомним, і людина, яка прочитає Кейс, буде на 100% впевнений що потрібно замовити наші послуги. Але буває і так що результат на перший погляд зовсім незначний, але важливий. Саме такий випадок ми і розберемо сьогодні

Тренди мобільного маркетингу 2021

21.10.2021

Автор: Mappers

Кількість користувачів смартфонів по всьому світу неухильно зростає: до 2021 очікується, що їх кількість досягне 3,8 млрд. Багато трендів мобільного маркетингу минулих років зберігають свою актуальність, поступово перетворюючись в кращі практики. У цьому матеріалі ми обговоримо 5 трендів, які допоможуть брендам бути ефективніше в новому році.

Тренди мобільного маркетингу в 2016 році

13.10.2016

Автор: Mappers

Всього двох слів буде достатньо, щоб описати найбільш актуальну тенденцію маркетингу в 2016 році: мобільні пристрої. Ви можете продовжувати ігнорувати мобільні пристрої на свій страх і ризик. Мобільні пристрої можуть безпосередньо не стосуватися вас, вашого продукту або бренду. Але знайте, що мобільний маркетинг сьогодні - це про досягнення ваших цілей!

Технологія просування на Google Картах

21.10.2021

Автор: Mappers

Ни для кого не секрет, что для того, чтобы получить результат, нужно приложить усилия.