Представляємо нові зміни у ГМБ

27.05.2022

Автор: Mappers

Переклад на російську мову статті від працівника компанії Google на форумі: Посилання на оригінал

Як ви, можливо, помітили, починаючи з цього тижня, ви можете легко заявляти і підтверджувати свій бізнес-профіль безпосередньо з продуктів Google, якими ви вже користуєтеся. Ми також оголосили, що спрощуємо найменування і переходимо з Google Мій бізнес на Google Профіль Компанії. Ми хотіли поділитися докладнішими відомостями з нашим співтовариством тут.

Заявка на свій бізнес-профіль безпосередньо у Пошуку та на Картах

Тепер стало простіше завершити підтвердження вашого профілю або вирішити інші проблеми із бізнес-профілем. Просто знайдіть назву вашої компанії в Google або перейдіть у свій профіль безпосередньо в програмі Google Maps, і ви побачите можливість підтвердити профіль або вирішити інші проблеми, наприклад, призупинення профілю безпосередньо в Google Пошуку. Ви також можете просто знайти "мій бізнес" у пошуку Google, щоб перейти до профілю своєї компанії.

Звідти ви можете редагувати інформацію, яку люди бачать під час пошуку вашої компанії, включаючи адресу, години роботи магазину, фотографії та багато іншого.
У найближчі місяці ми дамо можливість усім продавцям, які створюють бізнес-профілі в Google або вимагають їх, завершити налаштування безпосередньо в Google Пошуку та на Картах. Ви також зможете чітко бачити, чи ваш профіль є доступним, і що потрібно зробити, щоб ваші клієнти побачили його.

Управління бізнес-профілем виключно через Пошук та Карти

Найпростіший спосіб керувати своїм профілем тепер через Google Карти та Пошук. У майбутньому додаткові інструменти, які допоможуть вам зрозуміти, як працює ваш бізнес та як ви можете покращити свою присутність в Інтернеті, будуть доступні виключно у Пошуку та Картах.

Вам більше не потрібно використовувати окремий веб-сайт або мобільний додаток Google My Business. Отже, для простоти Google Мій бізнес тепер просто Google профіль компанії. Наш довідковий центр, спільнота та канали підтримки будуть відповідним чином оновлені найближчими тижнями. З часом ви також будете пов'язані з вашим бізнес-профілем безпосередньо з електронних листів та push-повідомлень, які ви отримуєте від нас.

Веб-сайт Google My Business перейде на підтримку в основному великих компаній з декількома профілями і буде перейменований на "Диспетчер бізнес-профілів". Великі компанії, як і раніше, зможуть керувати окремими профілями в Пошуку та Картах, якщо захочуть. Ми очікуємо, що згодом малі підприємства перейдуть на управління окремими профілями безпосередньо у Пошуку та Картах.

API Google My Business буде перейменовано на API Профіль Компанії, повністю збереже поточну функціональність і продовжить активну розробку.

У 2022 році ми припинимо підтримку програми "Google Мій бізнес", щоб малі підприємства могли скористатися покращеними можливостями для продавців у Картах та Пошуку Google.

Чекайте більш детальної інформації про всі ці зміни протягом найближчих місяців.

Читайте також

Як поскаржитися на профіль на Карті Google

27.10.2021

Автор: Mappers

У червні 2020 року google додала нову можливість — поскаржитися на профіль, який залишив відгук на Карті Google. Це хороша новина для тих компаній, проти яких йде війна за хороший рейтинг на Карті Google.

Реальний Кейс — Almeida Group

21.10.2021

Автор: Mappers

Природно, коли до публікації в нашому блозі готуватися матеріал завжди хочеться що би результат був карколомним, і людина, яка прочитає Кейс, буде на 100% впевнений що потрібно замовити наші послуги. Але буває і так що результат на перший погляд зовсім незначний, але важливий. Саме такий випадок ми і розберемо сьогодні

Тренди мобільного маркетингу в 2016 році

13.10.2016

Автор: Mappers

Всього двох слів буде достатньо, щоб описати найбільш актуальну тенденцію маркетингу в 2016 році: мобільні пристрої. Ви можете продовжувати ігнорувати мобільні пристрої на свій страх і ризик. Мобільні пристрої можуть безпосередньо не стосуватися вас, вашого продукту або бренду. Але знайте, що мобільний маркетинг сьогодні - це про досягнення ваших цілей!