Як працює Google Пошук?

15.10.2021

Автор: Mappers

Як працює Google Пошук, основні алгоритми оновлень
У наш час пошукові системи, зокрема Google, нагадують «вітрину» Інтернету і є найбільш важливим каналом поширення інформації в цифровому маркетингу. 

Відгуки Google

16.10.2021

Автор: Mappers

Відгуки та рейтинги відіграють все більш і більш важливу роль в генеральному плані світового панування Google в онлайн плануванні подорожей. Зараз це особливо помітно в розділах: Пошук, Карти, Локальні сторінки - які доступні в версіях для стаціонарних комп'ютерів, мобільних пристроїв і мобільних додатків.

Топ пошукових систем в Україні

16.10.2021

Автор: Mappers

В даний час ніяких глобальних змін в цьому питанні не передбачається. Взагалі на українському і глобальному "ринках", якщо цей параметр можна назвати вдалим, практично монополія Google пошуку. Що з одного боку зрозуміло так і з іншого боку — сумно!

Довірений перевіряючий Google

16.10.2021

Автор: Mappers

Якщо ви зацікавилися темою «Довірений перевіряючий Google», можливо, у вас виникли труднощі з підтвердженням точки вашої компанії на карті Google. 

Дублікат на Карті Google. Добре чи Погано?

19.10.2021

Автор: Mappers

Спочатку карти Google були створені лише для навігації. Мета – допомогти людям знайти необхідне місце, країну, місто чи вулицю. Пізніше компанія Google вирішила розмістити на карті найпопулярніші географічні локації (національні парки, гори та річки), потім історичні та архітектурні пам'ятники. 

Сьогодні компанія Google пішла ще далі і дає можливість розміщувати точки бізнесу на карті.

Але, що буде, якщо кожну компанію, офіс, фірму, ларьок з кавою або шаурмою, державну установу чи онлайн бізнес буде видно на карті Google одночасно?

Клік, ще не означає — результат!

20.10.2021

Автор: Mappers

Доброго дня,

Сьогодні наш матеріал буде присвячений не Карті Google та просуванню на ній, а платній рекламі в пошукових системах, зокрема Google Рекламі (Adwords).