Обслуговування точки на Карті Google

27.10.2021

Автор: Mappers

На численні прохання наших постійних клієнтів ми вирішили додати послугу «Обслуговування / ведення точки на Карті Google» до себе в список послуг.

Не зважаючи на те, що обслуговування точки на карті і підтримка активності займає зовсім небагато часу, багато наших клієнтів не можуть цим займатися самостійно або не мають в штаті відповідного співробітника.  

Ми розробили ряд посадових інструкцій для наших співробітників, вирахували стандартний час, необхідний для обслуговування точки, та склали список щомісячних дій.

Отже наш співробітник, буде:

  1. Відповідати на відгуки ваших клієнтів.
  2. Збирати та публікувати нові матеріали від імені вашого бізнесу згідно графіку
  3. Перевіряти інформацію про вашу компанію, щоб уникнути маніпуляцій з боку конкурентів.
  4. Складати графік публікацій фото і відеоматеріалів.

Такий підхід допоможе підтримувати достатній рівень активності на точці у порівнянні з конкурентами і безсумнівно дасть результати щодо просування компанії на Карті Google.

Оскільки графік безпосередньо залежить від активності конкурентів, ціна за дану послугу визначається індивідуально відповідно до складеного графіку.

Стартова ціна на базове обслуговування стандартної точки - 300 грн (~ 10 USD)

Чому раніше це було неактуально??

Вся справа в тому, що принцип нашої компанії - не продавати послуги, ефективність яких не доведена.

 

Раніше не було досліджень або доказів того, що обслуговування точки та всі вище перераховані дії ефективно впливають на активність точки, її рейтинг та кількість клієнтів. Ми провели такі дослідження на базі обслуговування точок трьох наших клієнтів.

Тому ми маємо повне право публікувати їх. На прохання власника точки, яку ми досліджували, назву компанії вказано не буде.

 

Дослідження:

До нас звернувся клієнт з певною кількістю точок на карті. Точки розташовані в Києві (райони: Оболонь – 2 точки, Дарниця – 2 точки, Центр – 3 точки) та у передмісті. Хочу зазначити наперед, що завдяки нашій  оптимізації кількість показів точок в пошуку в середньому зросла на 17.7%, відмічаємо щоквартальне зростання в розмірі 2.2%. Отже, ми сміливо можемо заявити про додаткові 20% клієнтів (мінімально) у разі, якщо ви будете займатися веденням вашої точки на карті Google.

02.08.2020 ми прийняли точку на обслуговування: 6750 відображень в списку пошуку.

Майже 8000 відображень і 104 дії

 

Через місяць 03.09 ми отримали 9317 відображень:

10.7 тисяч пошуків, 150 дій

 

Запрошуємо замовити обслуговування точки вашої компанії у нас!

Читайте также

Читайте також

Зміни у формі оформлення скарг на Карті Google

26.10.2021

Автор: Mappers

Всім привіт, Google змінив форми оформлення скарг на точку на Карті Google. Тепер можна поскаржитися і виправити всі пункти, які не відповідають правилам розміщення на Карті Google. Обговоримо.

Переваги GEO реклами

23.10.2021

Автор: Mappers

Види реклами. Переваги GEO реклами. Недоліки.

Звичайно ж в цій статті мова піде не тільки про переваги GEO реклами, а і про недоліки такої. Проте, назва статті я дав саме: «Переваги GEO реклами», так як недоліки цього виду реклами легко нівелюються.

Реальний Кейс — Trade System Glass

21.10.2021

Автор: Mappers

 Компанія TSG, один з провідних виробників автомобільного скла в Україні, спочатку звернулася до нас за допомогою у підтвердженні декількох точок на Карті Google. Чесно кажучи, ми не змогли виконати всі завдання. Точки в Одесі не підтверджувалися.