Правила використання сайту

Ці правила поширюються на всіх відвідувачів та користувачів сайту https://mappers.com.ua (як справжніх, так і майбутніх). Використовуючи матеріали сайту, користувач висловлює свою згоду із цими правилами.

Загальна правова інформація
Дія правил користування цим сайтом поширюється як на фізичних, так і юридичних осіб.
ТОВ Мапперс (далі Власник) залишає за собою право змінювати надані дані, послуги та продукцію у будь-який час без попереднього повідомлення. Посилання на інформацію та послуги третіх осіб робиться з інформаційною метою і не передбачає, що Власник їх підтримує або рекомендує.

Захист авторських прав
Усі права на інформацію, розміщену на цьому сайті, належать Власнику.
Зміна матеріалів або їх використання за іншим призначенням є порушенням авторських прав
У разі порушення правил користування цим сайтом компанія залишає за собою право застосувати до порушників усі допустимі законом запобіжні заходи та захист своїх порушених прав.
На інших сторінках цього сайту можуть міститися інші зауваження щодо прав власності та інформація про авторські права; положення, що містяться в них, також повинні бути враховані та дотримані.

Обмежена ліцензія
Вся інформація цього сайту захищена авторськими правами. Ця інформація не може бути відтворена у жодній формі, жодними засобами без попереднього письмового дозволу Власника. За письмовим дозволом звертатись за контактною інформацією, розміщеною на сторінці за адресою: https://mappers.com.ua/kontakty
Всі інші дії будуть витлумачені як непряме, навмисне або будь-яке інше надання ліцензії або прав на патент, торгову марку або надання авторських прав Власника або третьої особи.

Вимоги щодо розміщення коду посилання на наш сайт
Наведені нижче вимоги є обов'язковими і недотримання їх означає порушення обмеженої ліцензії з усіма наслідками.
1. Код посилання на наш сайт повинен розміщуватися без змін та модифікацій.
2. Сторінка, де розміщений код нашого посилання має бути відкрита для індексування пошуковими системами (відсутність заборони на індексування у файлі robots.txt, відсутність тегів та переходів через скрипт та інших методів, що перешкоджають індексуванню нашого посилання).
3. Наявність посилання з головної сторінки сайту на каталог ресурсів (якщо наше посилання розміщується у каталозі ресурсів).
4. Можливість дістатися, не більше ніж за 3 переходи (кліку) по сайту, на сторінку, де, можливо, буде розміщено наше посилання.
Приклад: Головна сторінка - Каталог ресурсів - Розділ каталогу - Сторінка з нашим посиланням.
5. Посилання на наш сайт має бути прямим

Звільнення від відповідальності
В тій мірі, в якій це дозволено законодавством, Власник сайту та пов'язані з ними компанії, директори, відповідальні керівники, співробітники, агенти, підрядники, наступники або довірені особи не несуть відповідальності за будь-які збитки, що випливають прямо чи опосередковано з використання даного сайту або будь-якого іншого сайту, пов'язаного з цим сайтом. За жодних обставин відповідальність за наслідки, які прямо чи опосередковано спричинило використання інформації, розміщеної на цьому Сайті, не може покладатися на Власника Сайту та бути підставою для їх судового переслідування. Власник сайту не заявляє і не гарантує, що який-небудь файл або програма, які можна завантажити з даного сайту та/або використовувати за його допомогою, вільних від помилок, вірусів, дефектів та інших факторів, що можуть завдати шкоди даними, а також апаратному або програмному забезпеченню користувача.

Послуги Сайту надаються за принципом без гарантій будь-якого роду як прямих, так і непрямих. Користувач у добровільному порядку відмовляється від судового переслідування Власника Сайту та відшкодування можливої ​​шкоди, завданої шкоди Користувачеві.

Ні адміністрація Сайту, ні її партнери чи співробітники не гарантують безперебійної та безпомилкової роботи Сайту; також вони не гарантують, що такими будуть як результати, отримані під час використання Сайту, так і точність та застосовність його матеріалів.

Власник сайту не несе жодної відповідальності перед Користувачем або третіми особами за можливі збитки, пов'язані з використанням інформації або матеріалів, розміщених на цьому сайті.

Точність інформації
Власник докладатиме всіх зусиль, щоб забезпечити точність та актуальність даних, що містяться на цьому сайті. У поданій на цьому сайті інформації можуть зустрітися технічні неточності або друкарські друкарські помилки. Власник не бере на себе жодної відповідальності за точність інформації, що надається на сайті, і весь ризик використання такої інформації покладається на користувача.

Посилання на сайти третіх осіб
Цей сайт може містити інформацію про сайти третіх осіб. Перехід на будь-який інший Інтернет-ресурс, пов'язаний з даним сайтом, здійснюється на страх та ризик користувача. Власник не несе відповідальності за точність інформації, даних, поглядів, порад чи заяв на цих сайтах. Посилання на продукцію та послуги третіх осіб робиться з інформаційною метою і не передбачає, що Власник їх підтримує чи рекомендує чи несе за це відповідальність.

Зміна умов
Власник сайту може час від часу вносити зміни до вищевказаних правил користування сайтом. Переглядаючи цей сайт, Ви зобов'язуєтеся дотримуватися цих правил, тому Ви повинні перевіряти їх при кожному новому відвідуванні сайту.

Інформація про розробника цього сайту
Сайт виготовлений та підтримується студією 1website з Кам'янця-Подільського. При виявленні друкарських помилок, не працюючих посилань та інших помилок пов'язаних із створенням сайту звертайтесь за контактною інформацією, розташованою за адресою: https://mappers.com.ua

На інших сторінках цього сайту можуть міститися інші зауваження щодо прав власності та інформація про авторські права; положення, що містяться в них, також повинні бути враховані та дотримані.