Реальний Кейс — Центр Правової Допомоги

26.10.2021

Автор: Mappers

 • Ще до карантину до нас звернувся Максим. Його запит був звичайним для нас:

    - Ми хочемо, щоб на карті ми завжди були першими. Зробіть все можливе, щоб збільшити кількість клієнтів за рахунок Google Карт, я вивчив ваші ціни, мене все влаштовує. Що потрібно, щоб розпочати роботу?

   Для початку ми провели інтерв'ю з Максимом, щоб більше дізнатися про його функціональні обов’язки, мету, колектив. Ми також попросили ознайомитися з нашим коротким відео: «Чому мій бізнес не видно на Карті Google?»

  Це дуже важливо, тому що дане відео пояснює принципи роботи алгоритму пошуку по Картах. Коли клієнт чітко розуміє, що завжди бути №1 можна лише за великі гроші або по таких запитах, як, наприклад назва компанії. Так, ми можемо збільшити частоту потрапляння його компанії в топ списку, але подальша доля його бізнесу на Карті Google залежить лише від нього.

  Детальніше…

  1. Ми провели оптимізацію точки: вписали в неї максимальну кількість ключових слів, за якими його компанію тепер зможуть знаходити в пошуку. Раніше компанію знаходили по 61 ключовому слову, одне з них було "дельта банк", що зовсім не потрібно клієнтам:

Через три місяці після нашої роботи ключових слів стало вже 113:

Здавалося б небагато, але ця кількість запитів неодмінно буде рости.

 1. Ми опублікували якісні фото і панорамні знімки 360: фотографії з великим розширенням та кругові сфери

Справа в тому, що такі фото максимально задовольняють Алгоритм Googlebot. Якщо точка має такі знімки, система надає їй більше переглядів.

Отже → більше клієнтів!

Подивіться: було 980 переглядів фото за квартал → стало 19 870.

Таким чином наша робота підвищила частоту появи компанії в пошуку Google:

1й квартал 2020 року:

2й квартал 2020 року:

Зверніть увагу на те, що значно зросла частка пошуку не по назві фірми,  а по категорії, за відповідними словами і назвою послуг! Отже це нові клієнти!

І апофеоз всієї феєрії - збільшення звернень в компанію через карти на 18.48%:

(в цей період був карантин у зв'язку з COVID-19, зазвичай кількість більша)

ДО:

ПІСЛЯ:

Висновки:

Навіть в період карантину наші ідеї на прикладі простих чисел показують, що компанія Mappers здатна підвищити ефективність сервісів Google Карти для вашого бізнесу. Ті технології, які ми впровадили в бізнес-процес компанії «Центр правової Допомоги», набиратимуть обертів і вже через рік, я впевнений, компанію буде важко наздогнати.

Якщо вас цікавить просування на Карті Google або Оптимізація і просування в Google Мій Бізнес, ми з радістю вам допоможемо!

Бесплатный аудит точки на Google Карте

Заказать Услугу

Читайте также

Читайте також

Карти Google дозволять відстежувати місце розташування

27.10.2021

Автор: Mappers

Днями у Google Maps з'явилася можливість вручну додавати нагадування про місце паркування.

Інтернет бізнес та и послуги на Карті Google

27.10.2021

Автор: Mappers

Вітаємо. Сьогодні хочемо присвятити свій матеріал інтернет бізнесу, інтернет магазинам та всім тим, хто веде свій бізнес онлайн, але хоче чи вже використовує Google Мій Бізнес. Можливо, комусь буде цікава наша експертна думка щодо цього питання.

Топ пошукових систем в Україні

16.10.2021

Автор: Mappers

В даний час ніяких глобальних змін в цьому питанні не передбачається. Взагалі на українському і глобальному "ринках", якщо цей параметр можна назвати вдалим, практично монополія Google пошуку. Що з одного боку зрозуміло так і з іншого боку — сумно!