Що таке Бізнес-сторінки Google Мій Бізнес

21.10.2021

Автор: Mappers

Давайте спочатку ми нагадаємо вам які бувають комерційні веб-сайти?

Сайт візитка

Назва «сайт-візитка» говорить сама за себе. Це сайт, розмір якого не перевищує 10 сторінок. Такий сайт дає тільки загальне уявлення про діяльність, якою займається організація, надає контактну інформацію, змушує відвідувача сайту зателефонувати або відвідати офіс компанії для отримання більш докладної інформації. Дуже часто сайт-візитка є необхідним елементом іміджу компанії: сучасні тенденції такі, що веб-сайт мати просто необхідно. Однак, незважаючи на елемент "іміджевості" сайт-візитка в разі комерційного застосування повинен приносити компанії додаткових клієнтів. Це досягається за рахунок ретельного підходу до відбору інформації, представленої на сайті і його оптимізації для пошукових систем. Сайт-візитку можна збільшити в процесі підтримки сайту до сайту-презентації.

Сайт-презентація

Сайт-презентація - це сайт, який дає більш повне уявлення про компанію та її діяльність, а також дає певну корисну інформацію для відвідувачів. Наприклад, на сайті юридичної компанії це можуть бути корисні статті з тих чи інших юридичних питань, а на сайті фірми, що займається психологічними консультаціями, - тести. Такий сайт більш просто оптимізувати під пошукові системи і займатися його розкручуванням. З іншого боку, такий сайт приваблює відвідувачів, які цікавляться тією самою корисною інформацією, якою надає компанія для загального використання. Як правило, такий сайт має форму зворотного зв'язку для отримання інформації від відвідувачів або гостьову книгу. Розмір такого сайту 25-30 сторінок.

Сайт-каталог

Сайт-каталог - це електронний каталог продукції (або послуг) компанії. На такому сайті відвідувач може отримати повну інформацію про виробленої продукції, скачати (або ознайомитися) прайс-лист, дізнатися технічну інформацію по продукції, задати питання, скористатися гостьовою книгою або залишити своє повідомлення на форумі, порівняти ті чи інші товари між собою. Мета такого сайту: дати відвідувачеві вичерпну інформацію про компанію та її продукції і змусити відвідати магазин (офіс) фірми з метою здійснення покупки. Розмір такого сайту, як правило перевищує 50 сторінок.

Інтернет магазин

Інтернет-магазин представляє із себе засіб електронної торгівлі. Будь-який веб-сайт, що забезпечує можливість як мінімум замовлення товару / послуги з вибором з каталогу товарів / послуг в Росії прийнято вважати Інтернет-магазином (в запаней країнах Інтернет-магазин передбачає також і систему оплати on-line)

На сьогодні Інтернет-магазини стають вкрай привабливими частка самих різних видів бізнесу. Це пов'язано з тим, що ні не вимагають витрат на оренду торгових та офісних площ.

У самому спрощеному вигляді Інтернет-магазин - це сайт-каталог з можливістю зробити замовлення товару (послуг) безпосередньо з Інтернету. Користувач має можливість скласти всі потрібні йому товари в «віртуальну корзину», переглянути суму свого замовлення, відправити замовлення в компанію і оплатити його, використовуючи віртуальні гроші або кредитну картку. Замовлений таким чином товар, поставляється клієнту службою доставки компанії. Переваги такого магазину полягає в тому, що компанії зовсім необов'язково мати власні складські приміщення і витрачати гроші на все пов'язані з цим дії. Використання такого «віртуального» магазину - дуже вигідно як для вже існуючих компаній, так і для зовсім молодих. Розмір інтеренет-магазин залежить від асортименту пропонованої продукції (послуг), але як правило не може бути менше 70 сторінок.

Landing-Page (посадковий сторінка)

Це автономна інтернет-сторінка, на яку потенційний клієнт потрапляє після кліка по рекламному оголошенню або в результаті пошуку. Лендінзі досить широко використовуються в маркетингу в силу свого принципового відмінності від традиційного веб-сайту: якщо головна мета Лендінзі - вчинення відвідувачем конкретного (цільового) дії, то веб-сайти мають багатоцільовий характер. Подібне обмеження дозволяє посадкової сторінці бути неймовірно ефективною, а тому і залишатиметься затребуваною серед фахівців.

Які можуть бути цілі у Лендінзі? Наприклад, запис на вебінар, генерація заявок на певну послугу або на покупку товару, завантаження електронної книги або брошури з порадами, оформлення підписки на новини і продукти, які ви пропонуєте (купівля продукту) і т.д.

 

Бізнес сторінка Google Мій бізнес
Це по сукупності сторінка яка виконує функцію Landing Page і Сайту-Візитки в системі Google. Яка інтегрована в сервіс Google Мій Бізнес.

На такій сторінці є:

- Логотип компанії

- Текст про компанію

- Простий дизайн і стиль під вид бізнесу компанії

- Час роботи

- Фотографії компанії і її співробітників

- Карта з місцем розташування

 

Така сторінка дуже корисна для невеликого бізнесу і для тих хто хотів би малою кров'ю спробувати свої сили в інтернет бізнесі. Крім того дуже важливо те, що така сторінка допомагає в просуванні бізнесу і його індексації в системі, тільки грамотне налаштування цієї сторінки принесе несподівано великий результат

Приклад такої сторінки (невелика перукарня в провінційному містечку на Україні):

http://novacirylna.business.site/

 

 

До неї легко підключити AdWords

Читайте также

Читайте також

Заблокували точку на Карті Google. Що робити?

23.10.2021

Автор: Mappers

Розглянемо досить болюче питання, особливо для тих, хто вже зіткнувся з такою проблемою і знає, як важко вирішити питання розблокування з підтримкою Google.

Реальний Кейс — Almeida Group

21.10.2021

Автор: Mappers

Природно, коли до публікації в нашому блозі готуватися матеріал завжди хочеться що би результат був карколомним, і людина, яка прочитає Кейс, буде на 100% впевнений що потрібно замовити наші послуги. Але буває і так що результат на перший погляд зовсім незначний, але важливий. Саме такий випадок ми і розберемо сьогодні

Дублікат на Карті Google. Добре чи Погано?

19.10.2021

Автор: Mappers

Спочатку карти Google були створені лише для навігації. Мета – допомогти людям знайти необхідне місце, країну, місто чи вулицю. Пізніше компанія Google вирішила розмістити на карті найпопулярніші географічні локації (національні парки, гори та річки), потім історичні та архітектурні пам'ятники. 

Сьогодні компанія Google пішла ще далі і дає можливість розміщувати точки бізнесу на карті.

Але, що буде, якщо кожну компанію, офіс, фірму, ларьок з кавою або шаурмою, державну установу чи онлайн бізнес буде видно на карті Google одночасно?