Що таке мотиватор?

22.10.2021

Автор: Mappers

Практично в кожному нашому матеріалі або поясненні зустрічається це слово, що ж воно означає?

Мотиватор - це носій, мета якого спростити процедуру залишення відгуку або рекомендації для компанії від клієнтів. Містить унікальний QR-код компанії і / або коротку інструкцію. Такий носій може бути виконаний у фірмовому стилі компанії.

Мотиватори можуть бути різного формату: настільна табличка, вивіска, банер, візитка, наклейка, елемент упаковки товару, листівка і тд. Наше завдання - інтегрувати використання мотиватора в ваш бізнес процес.

Клієнт, використовуючи мобільний пристрій, зчитує QR-код з мотиватора і переходить на спеціальну інтернет сторінку рекламації закладу. На ній він зможе поділитися соціальними рекомендаціями і залишити відгук про відвідування вашого закладу, просуваючи вас в мережі. Рекламні повідомлення про ваш заклад поширяться в сервісах Google і в соціальних мережах (Google, Facebook, Instagram і так далі) і / або у вигляді повідомлень через месенджери (Viber, WhatsApp, Telegram). Такі рекомендації в Google наприклад, допомагають бізнесу підвищити рейтинг в системі пошуку і отримати більше клієнтів.

Читайте также

Читайте також

Реальний Кейс — АІС Київ Дніпровський

26.10.2021

Автор: Mappers

Сьогодні коротко про одного з наших великих клієнтів. Мережа Автоцентрів та СТО «АІС»

Кейс. Нью Лайф. Київ

26.10.2021

Автор: Mappers

Черговий успішний проект у місті Київ практично завершено, але так як результати нашої роботи дуже радують, ми вирішили не чекати 3-місячної паузи та опублікувати цей випадок.

Реальний Кейс — Trade System Glass

21.10.2021

Автор: Mappers

 Компанія TSG, один з провідних виробників автомобільного скла в Україні, спочатку звернулася до нас за допомогою у підтвердженні декількох точок на Карті Google. Чесно кажучи, ми не змогли виконати всі завдання. Точки в Одесі не підтверджувалися.