Технологія Мотивації і Соціальних Рекомендацій

26.10.2021

Автор: Mappers

Технологія Мотивації і Соціальних Рекомендацій

Малюнок

13.06.2019

Автор: Mappers

 

Почнемо із запитання:

Чи можливо без особливих зусиль з боку компанії просувати цю компанію в пошуку Google або соціальних мережах? - Так!

Ми розробили просту технологію: “Технологія просування на Карті Google”.

Але є випадки, коли компанії хотять розширити аудиторію в соціальних сервісах і месенджерах. Це компанії з великою кількістю конкурентів (наприклад: магазини одягу у великих містах або готелі в туристичних зонах), де боротьба за клієнта йде не на життя, а на смерть. В таких випадках ми використовуємо іншу технологію.

Суть технології:

  • Використовуй існуючого клієнта для отримання нового!

Після надання послуги Ви особисто або співробітник вашої компанії  повинен звернути увагу клієнта на якийсь носій рекомендацій -  мотиватор. На цьому носії повинна бути проста інструкція про те, як залишити відгук або як за допомогою смартфона порекомендувати вашу компанію в одному із запропонованих сервісів.

Клієнт може залишити вам відгук на карті Google, в соціальних мережах, таких як Facebook або Вконтакті, або може поділитися стандартним повідомленням про вас в месенджерах, таких як Viber, WhatsApp або Telegram.

За таку активність, наприклад Google, може винагородити вас новими клієнтами, адже кожна активність - це покращення рейтингу в пошуку для вашої компанії.

 

А поширення про Вас інформації в соціальних мережах допоможе знайти нового клієнта серед друзів вже існуючих клієнтів.

Замовити Технологію мотивації і соціальних рекомендацій можна через розділ Послуги.

Читайте также

Читайте також

G.Page що це?

27.10.2021

Автор: Mappers

У квітні 2019 року Google презентував оновлення сервісу Мій Бізнес — скорочену назву та URL для компанії в картці Google. Основна мета такого нововведення – спрощення пошуку.

УВАГА НА ДАНИЙ МОМЕНТ (СІЧЕНЬ 2021 РОКУ) ДАНА ФУНКЦІЯ ВІДКЛЮЧЕНА. ВОНА ДОСТУПНА ТІЛЬКИ ТИМ КОМПАНІЯМ, ЯКІ ДОДАЛИ КОРОТКЕ ПОСИЛАННЯ РАНІШЕ!

Реальний Кейс — АІС Київ Дніпровський

26.10.2021

Автор: Mappers

Сьогодні коротко про одного з наших великих клієнтів. Мережа Автоцентрів та СТО «АІС»

Блокування Google Мій Бізнес у зв'язку з COVID

20.03.2020

Автор: Mappers

Чому не відображаються відгуки на карті? Чому я не можу відповісти на відгук на Карті Google? Чому не публікуються записи Google Мій Бізнес? Служба підтримки Google не відповідає. Блокування Google Мій бізнес