Топ пошукових систем в Україні

16.10.2021

Автор: Mappers

В даний час ніяких глобальних змін в цьому питанні не передбачається. Взагалі на українському і глобальному "ринках", якщо цей параметр можна назвати вдалим, практично монополія Google пошуку. Що з одного боку зрозуміло так і з іншого боку — сумно!

Адже нічого не вічно на цій землі і рано чи пзно все може змінитись, з одного боку це буде дуже погано для тих хто закріпився на вершині пошуку і отримує найбільше від гугл пошуку саме зараз. З другого боку це відкриє унікальну можливість новому і молодому бізнесу або проектам отримати більш високе місце під сонцем у новій системі.

Зокрема у Штатах трішки ринцу отримує BING але ми знаємо що як тільки він набере достатьної сили Гугл спробує його купити, надія тільки на антимонопольний комітет США.

Доречі як би там Гугл не звинувачували в монополізації ринку пошукових систем, він зодного боку постійно вдосконалюється за напрямком контролю контенту, тобото намагається дати шанс потрапити у топ запитів тих компаній які пишуть новий унікальний контент що дає знову ж таки змогу потрапити у топ пошуків та отримати потенційних клієнтів або читачів.

Так само і запроваждує нові алгоритми пошууку які в першу чергу скеровані на подтримку локального бизнесу. 

Відчуйте іронію: Гугл — монополіст, намагається не створити монополію у своїй пошуковій системі....

 

А тим часом подивимось на рейтинг пошуковиків у світі:

 

Ну і звичайно в Україні, хоча кого ми обманюємо:

 

Бачимо що ще деякі користувачі інтернету в Україні користуються Яндекс, попри те що данний пошуковик заблокований в Україні. Але я маю здогадки що то фіксується інформація з непідконтрольних Україні територій.

Бінг зараз встановлюється як пошук за замовчуванням коли ми встановлюємо деякі додатки на ПК, але рекламуватися у цьому сервісі немає сенсу.

 

Висновок:

Наша компанія хоч і допомгає просувати компанії у гугл пошуку та на Google Карті, але нам би вже давно хотілось альтернативи, адже тільки конкуренція ствою дійсно якісний продукт... тому сподіваємость що найближчим часом ми отримаємо щось нове та цікаве у цьому напрямку 

 

 

Читайте также

Читайте також

Google Мій Бізнес більше не буде

28.05.2022

Автор: Mappers

Саме з такою заявою виступила компанія Google у своїх листах, які вони розіслали користувачам цього сервісу. У нашому матеріалі та на нашому Ютуб каналі ми постараємося розібратися добре це чи погано і до чого потрібно готуватися.

Представляємо нові зміни у ГМБ

27.05.2022

Автор: Mappers

Переклад англомовної статті з форумів Google для Google Мій Бізнес

Обслуговування точки на Карті Google

27.10.2021

Автор: Mappers

На численні прохання наших постійних клієнтів ми вирішили додати послугу «Обслуговування / ведення точки на Карті Google» до себе в список послуг.