Як поділитись своїм місцеположенням у Google

21.10.2021

Автор: Mappers

Днями в Google Maps з'явилася можливість вручну додавати нагадування про місце парковки. Наступним нововведенням в картографічному сервісі стане можливість стежити за переміщенням друзів і близьких в режимі реального часу. До слова, це вже не перша спроба Google реалізувати цю функцію. Спочатку можливість стежити за близькими була в сервісі Latitude, який компанія закрила в 2013 році, а потім така функція з'явилася в Google+. Тепер стало відомо, що опція додана в сервіс Google Maps.

З новою функцією ви зможете поділитися своїм місцем розташування з друзями, щоб вони завжди могли бачити, де ви знаходитеся. Також нововведення може бути корисним для батьків, які турбуються за своїх дітей і хочуть знати про їх переміщення по місту. Включити обмін даними можна як на невизначений термін, так і на конкретний період часу.

Як це зробити?:

1. Відкрийте карти та натисніть на знак вашого профілю у правому верхньому куті екрану

2. У слідучому меню оберіть пункт "Передача геоданих"

3. Натисніть кнопку "Поділитись місцеположенням"

4. Оберіть час (період) який буде активним ця функція для вас та людини якій ви надаєте доступ, від 15 хвилин до однієї доби, або виберіть пункт "доки я не вимкну"

5. Оберіть людину із свого списку контактів комі ви бажаєте відправити доступ до вашого місцеположення, можна відправити як у СМС так і у месенджері

Відео:

Читайте также

Читайте також

Матрац за 23 хвилини

27.10.2021

Автор: Mappers

Як не дивно, але сьогодні наш матеріал не буде починатися зі слів: "Сьогодні ми розповімо вам, як думає Google….. " тощо.

Переваги GEO реклами

23.10.2021

Автор: Mappers

Види реклами. Переваги GEO реклами. Недоліки.

Звичайно ж в цій статті мова піде не тільки про переваги GEO реклами, а і про недоліки такої. Проте, назва статті я дав саме: «Переваги GEO реклами», так як недоліки цього виду реклами легко нівелюються.

Що таке GEO реклама, Частина 3

20.10.2021

Автор: Mappers

Цей сюжет детально розповість вам про всі переваги та недоліки ГЕО Реклами. А також чим конкретно займається наша компанія. Дасть наочний приклад.