Як поскаржитися на профіль на Карті Google

27.10.2021

Автор: Mappers

У червні 2020 року google додала нову можливість — поскаржитися на профіль, який залишив відгук на карті google. Це хороша новина для тих компаній, у яких триває боротьба за хороший рейтинг на Карті Google.

Ось що пише, один із представників компанії Google про нову можливість "Поскаржитися на профіль":

Ми знаємо, що ви всі у спільноті Local Guides дбаєте про те, щоб інформація на Картах Google була точною. Тому ми раді повідомити, що запускаємо нову функцію, яка дозволить вам повідомляти про всі профілі щодо зловживань як на Android, так і на iOS.

Ця нова функція дозволить вам повідомляти команді Google Карт, коли хтось вводить неправдиву інформацію, завантажує образливий контент або робить інші образливі дії, які порушують політику щодо контенту, доданого користувачами Google Карт . Раніше ви могли відзначати певні відгуки або фото окремо, але тепер ви можете повідомляти про самих користувачів, намагаючись зупинити тих, хто регулярно додає образливий контент.

Ми рекомендуємо відзначати профілі користувачів, які, як ви бачите, розміщують неправильну інформацію на Картах Google. Ось покроковий опис того, як використовувати цю нову функцію:

→ Натисніть на ім'я користувача у списку відгуків / фотографій, які вони надали, або на запитання / відповідь, яку вони опублікували, щоб потрапити на сторінку потрібного профілю.

→ Натисніть три крапки у верхньому правому куті екрана.

→ Виберіть «Поскаржитися» на iOS або «Поскаржитися на профіль» на Android.

→ Виберіть один із найбільш підходящих для вашого випадку варіантів скарги зі списку

 

Що нам дає така можливість?

Зараз, дуже часто, особливо у великих містах, де дуже жорстка та агресивна конкуренція, трапляються випадки, коли конкуренти купують багато негативних відгуків або реєструють акаунти одноденки, щоб очорнити репутацію конкуруючої компанії на Карті Google.

Звичайно, можна поскаржитися на сам відгук, за тією ж схемою → три точки вгорі праворуч над самим відгуком і вибрати відповідний варіант:

  

Раніше нічого не заважало далі писати негативні відгуки на інших конкурентів з одного акаунту. Більше того, деякі не морочаться і заразом пишуть гарний відгук своєї компанії з того ж акаунту. Коли ми помітили таку ситуацію, можна вибрати пункт Конфлікт інтересів.

По суті, для того щоб зараз зареєструвати новий Google аккаунт з будь-яким початковим рейтингом "вагою" в системі, потрібне підтвердження за номером телефону. А створення нових таких облікових записів - це вже завдання по складніше, ніж просто вигадка імені та прізвища для облікового запису. Тому ж вагоміші облікові записи місцевих експертів, які використовувалися для "брудних справ", можна буде трохи регулювати такими скаргами.

Нещодавно така ситуація у нас виникла у процесі роботи над карткою Юридичної фірми з Києва, якою ми допомагали оптимізувати картку компанії на карті Google.

Конкуренти помітили, що рейтинг компанії і місце в пошуку почали рости, і не розуміючи справжніх причин, почали судорожно писати негативні відгуки, навіть підключили телеграм канал з реальними людьми, де ввели їх в оману, що призвело до хвилі негативу.

Власне, на всі такі відгуки подані скарги та на профілі які ображали або компрометували компанію на карті без наданих доказів. Частина відгуків видалила система, а частина була відправлена ​​на розгляд модераторам, що вже не може не тішити і, безумовно, пом'якшить удар.

А Разом з нашою: Технологією просування на карті Google вже через рік такі нападки на рейтинг компанії та оцінку якості її роботи будуть практично не відчутні, або дуже дорого обійдуться конкурентам.

Між іншим кейс із цим випадком просування на карті Google скоро буде опублікований у нас у блозі.

Читайте также

Читайте також

Як викликати «Ревізор» магією Mappers

27.10.2021

Автор: Mappers

В "далекому" 2017 році, коли ідея нашої компанії тільки зароджувалася і ми активно працювали над просуванням об’єктів сфери обслуговування в м. Кам'янець-Подільський, ми намагалися шукати нових клієнтів серед знайомих, друзів і друзів знайомих. Одним з таких міні-проектів стала перукарня «Нова Цирульня». Про рекламу для цієї перукарні та її наслідки розкажемо в цій статті:  

Зміни у формі оформлення скарг на Карті Google

26.10.2021

Автор: Mappers

Всім привіт, Google змінив форми оформлення скарг на точку на Карті Google. Тепер можна поскаржитися і виправити всі пункти, які не відповідають правилам розміщення на Карті Google. Обговоримо.

Технологія просування на Google Картах

21.10.2021

Автор: Mappers

Ни для кого не секрет, что для того, чтобы получить результат, нужно приложить усилия.